Аби посприяти судовій реформі в Україні (ВІДЕО)

А судді хто?… З’ясувати це взялися місцеві активісти ГО «Центр Політичних Студій». Вони започаткували новий проект «Громадський моніторинг суддів Івано-Франківської області». Аби посприяти судовій реформі в Україні. А головне, налагодити контакт між громадою та служителями Феміди. Адже нині рівень довіри до людей у мантіях низький, стверджують активісти. Зате тиск влади на суддів зашкалює…У цьому і проблема.

Для реалізації проекту активісти створили сайт. Тут зібрані біографічні довідки та декларації усіх прикарпатських суддів. А їх майже дві сотні. Інтернет-ресурс містить також спеціальний додаток для скарг на служителів Феміди. Активісти обіцяють реагувати на звернення людей. Та оприлюднювати інформацію про порушення.

В Україні судова реформа – має хронічний характер, відзначають в Апеляційному суді. Вона триває понад 20 років, а позитивних зрушень не видно. Зокрема, для самих суддів. Вони працюють в складних умовах, відзначає прес-секретар суду Людмила Безусова-Попович. Особливо в останні роки. Під постійним пресингом, зневагою і недовірою. Як наслідок, служителі Феміди звільняються.

Проект «Громадський моніторинг суддів» триватиме до кінця року. Впродовж цього часу передбачені спільні круглі столи. За участі представників громади і суддів.

Ольга Цьома, Віктор Костинюк, Новини на «Вежі».

Схожі записи

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

ПОГОДА

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com