ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
36 entries.
Вадим Вадим wrote on 22.09.2017 at 12:16:
Якось треба узгодити викладання бруківки та прокладанням, заміною водогону. Одні кладуть бруківку, інши її зривають. Я маю на увазі вул. Тролейбусну. Роботи з водогоном тягнуться більше місяця. В чому затримка? Хто буде відновлювати бруківку?
Володимир Володимир wrote on 21.09.2017 at 18:33:
Прошу посприяти в питанні дорожнього руху на перехресті Незалежності - Івасюка. При діючих світлофорах існують постійні затори.
Василь Василь wrote on 21.09.2017 at 18:32:
Доброго вечора! Дуже цікавить питання щодо очищення історичної частини міста від невідповідної зовнішньої реклами. Чи справді діє судова заборона на діяльність відповідних структур міста в цьому напрямку?мар
Дитина Кококостіка і Маруськи Дитина Кококостіка і Маруськи wrote on 21.09.2017 at 18:12:
Була така двіжуха як Х-Гуцулія? Ви казали, що місто має стати столицею велоспорту- ВЕЛО і СПОРТУ, коли була Х-Гуцулія була велика популярність серед велоекстрималів, не думаєте Ви що варто розвивати цей напрям у нашому місті? Підтримати велоекстрималів і не тільки вело? Та проводити у нашому місті міжнародні змагання!
Кококостік Кококостік wrote on 21.09.2017 at 18:08:
Чим Ви пишаєтеся з того, що Ви вже зробили у місті? І чим Ви незадоволені у роботі Вашій та людей що поряд з Вами сидять у МВК? І які Ваші ділові і особисті стосунки з головою ОДА? І де Ви плануєте відсвяткувати Новий рік?
Маруська Маруська wrote on 21.09.2017 at 18:02:
Чи Ви підете на другий срок мерства у Франківську? Чи Ви відчуваєте підтримку від мешканців міста? І скільки на Вашу думку треба місту зараз грошей щоб все стало ідеальним на перший час, та його підтримувати весь час? А також міні питання, скільки зазвичай Ви грошей носите з собою ???
Світлана Світлана wrote on 21.09.2017 at 17:55:
Доброго вечора. Скажіть будь-ласка, що планують побудувати на Східному ринку,що на вул. Стуса? Тому, що туди привезли величезний кран.
Олександр Олександр wrote on 21.09.2017 at 16:43:
Коли почнуть будувати пішохідний фонтан на Каскаді?
Олена саранчук Олена саранчук wrote on 21.09.2017 at 16:02:
Пане мер!доброго дня,хочу до Вас звернутися з проханням допомогти мешканцям м-р ,, Каскад,,Наша проблема заключається в тому,що це кінцева зупинка деяких маршрутних автобусів і нажаль водіі вважають,що якщо кінцева,то значить туалет,ми втомилися дихати цими запахами,особливо коли пригріває сонце,запах стоіть аж до верхніх поверхів.Вони випорожняються під дерева де гуляли колись молоді мами з дітьми.неодноразово давали зауваження і сварилися,а у відповідь отримували-це не наші проблеми,нас держава поставила в такі рамки,ми не маємо де ходити в туалет!дуже надіємося,що ви допоможити у вирішенні цієі проблеми,більше нам нема до кого звертатися!Гарного Вам дня.
Ростислав Ростислав wrote on 21.09.2017 at 15:57:
Яка позиція влади і СТРАТЕГІЯ міста загалом з комплексної ЕНЕРГОмодернізації багатоповерхівок (не котелень) у теплопостачанні, ГВП, утепленні, тощо... Особливо, щодо давно розбалансованих будинків з частиною квартир на інд. опаленні та рештою на Ц.О.?
Світлана Світлана wrote on 21.09.2017 at 15:50:
Доброго дня, пане Руслане. Питання наступне: в понеділок 18.09.2017 р. по вул. Вовчинецькій 161( восьмиквартирний будинок) відключили газ з повідомленням, що проводять роботи низького тиску і газ включать 22.09.2017 р. На наступний день мешканцям принесли повідомлення-акт з ТОВ ,, Станіславгазсервіс""про те, що необхідно заплатити 4653,60 коп.( сюди входить і 20% ПДВ) за виконанні дані роботи, хоча ніяких актів з даною організацією ми не складали( підпис односторонній). Крім того ПАТ ,, Івано-Франківськгаз,, надав рахунок від 13.09.17 на пуск газу( відновлення газопостачання) на суму 420, 48 коп. Згідно укладених договорів з ПАТ ,,ІваноФранківсьгаз,, дані послуги виконавець повинен проводити за свій рахунок. Ми без газу з 18.09.2017, в будинку проживають сім"Ї з маленькими дітьми, а також пенсіонери.Дякуємо.
Володимир Володимир wrote on 21.09.2017 at 13:54:
Скажіть, будь-ласка, коли буде відремонтована вул. Котляревського, яка знаходиться в районі малої обїзної ( вул. Угорницька, Киселевської)? Навколо нас все заасфальтували та заклали бруківкою, а про нас ,напевне, забули- в дощ ми тонемо в калюжах, а в спеку задихаємося від пилу. Дякую.
Оксана Оксана wrote on 21.09.2017 at 10:17:
На вулиці Національної Гвардії, між 16 та 18 будинками впала велика гілка дерева. Минуло кілка днів, але так ніхто і не приїжджав, аби її забрати. Куди звертатись, чи можете допомогти з цим питанням (щоб гілляку забрали)?
Іван Забудько Іван Забудько wrote on 19.09.2017 at 10:16:
Де переглянути попередній ефір?
Admin Reply by: veerus
Якщо Ви пропустили ефір "Запитай у влади" за 14 вересня 2017, то переслухати запис програми і почути відповідь на поставлені запитання Ви зможете ТУТ
Ігор Ігор wrote on 18.09.2017 at 09:40:
Доброго вечора, пане Руслане. Останнім часом у соц мережах люди висловлюють багато невдоволень в плані стану доріг та інших питань благоустрою, і їх там ніхто не почує. Побувавши у Празі, я помітив що у них є свій сайт, спеціально для того, щоб мешканці та гості міста зазначали проблемні ділянки. Там кожен може загрузити фото проблемної ділянки, додати опис та адресу. Влада бачить запис і одразу приймає міри по виправленню цих ділянок. Усіх нюансів не знаю, та в нас можна було би впровадити аналогічну систему, в якій окрім того влада могла б звітуватись про те, ким робиться ця зона, на якій стадії, коли повинна бути завершена та можливо додатковий коментар від влади. Така система значно знизила б невдоволення людей та покращила б зв'язок громади із владою. Як вам така ідея?
Станіслав Треля Станіслав Треля wrote on 16.09.2017 at 11:47:
Доброго вечора, шановний пане міський голово. Скажіть, буль ласка, як ви ставитесь до періоду Української революції 1917-21? Чи не ображає вас, як українця, факт того що у колишньому готелі "Дністер", в якому засідав об'єднаний уряд УНР та ЗУНР і починався Живий Ланцюг, ведуться незаконні будівельні роботи та скільки можна на це закривати очі?
Алексей Алексей wrote on 14.09.2017 at 18:45:
Доброго вечора, Шановний голова, попросіть будь-ласка передивитись роботу світлофора на виїзді з довгої на галицьку, крім того що там з галицької наліво зелена стрілка і перейти дорогу складно пішоходам і велосипедистам, так ще й світлофор одночасний зелений для руху прямо і переходу пішоходам. Друге питання чи передбачається облаштування проїздної частини навколо друкарні, а саме провулок січових за вопаком, його покрили бруківкою до територіі друкарні а між нею і дорогою пливти доводиться. Дякую
Ігор Ігор wrote on 14.09.2017 at 16:39:
Доброго вечора, пане Руслане. Скажіть будь-ласка скільки із того що передбачає проект реконструкції озера буде реально зроблено? На скільки мені відомо термін "передбачає" значить - "там є можливість зробити". В особливості цікавить баскетбольний майданчик та решта спортивних майданчиків. Чи залишиться басктебольне кільце зігнутим на замалому майданчику із бруківки чи це тимчасова міра, поки не зроблять повноцінний майданчик. І якщо зроблять, то коли?
Тарас Тарас wrote on 14.09.2017 at 16:09:
Доброго вечора! На початку року на підсумковому звіті ви говорили що в 2017 році буде відремонтовано вулицю Паркова, зараз середина вересня, а ремонтних робіт ще не бачу. Останній раз там проводився ремонт, напевно ще в 90 році. Зараз там бездоріжжя. Скажіть, будь ласка, що потрібно зробити щоб відремонтували дорогу по вул.Парковій (від Івасюка до парку), і встановили ліхтарі, бо вночі там можна зламати всі ноги які є. Дякую!
Галя Галя wrote on 14.09.2017 at 15:53:
Питання 1. Коли появиться пішохідний тротуар (було б добре, ще вело доріжка), для дітей школи-саочка номер 3, школярів ЗОШ номер 17 і мешканців прилеглої території? Локація: Паралельна вулиця обїзній Набережній - дорога, яка солучає школу номер 17, та школу-садок номер 3. Питання-ПРОХАННЯ 2. ПРОШУ п.Мера дати розпорядження, щоб муосрні баки, (які знаходяться на даній дорозі, що вказана у запитанні вище) СПОРОЖНУВАЛИ мусоровозні машини, як мінімум до 07:30год, або вечором. На даний час спорожнювання баків відбувається в період, "+", "-" з 08:10 ~ до 08:30 коли діти ідуть в школу, і це все з баку сиплеться їм на голову... в дощову погоду, ще краще чалапають болотом, щоб мусор з машини не випав на голову, а про вихлопний дим, я вже мовчу, вся вулиця ніби в тумані!!! Куди, це годиться??? ПРОШУ п.МЕРА ДАТИ АДЕКВАТНУ ВІДПОВІДЬ НА ДАНІ ПИТАННЯ! ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

ПОГОДА

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com