ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІЗадайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
280 entries.
Людмила Людмила написав(ла) 19.04.2018 о 09:39:
Доброго дня, шановний мер. Скажіть з яких пір був даний дозвіл на право працювати у службах таксі на авто з іноземною реєстрацією, тобто на бляхах? Автівки ніде не числяться на обліках. Той водій може натворити біди і втече. І ніхто його навіть шукати не буде. Сподіваюсь, Ви випередите цю ситуацію. Дякую
Людмила Людмила написав(ла) 19.04.2018 о 09:38:
Доброго дня, шановний мер. Скажіть з яких пір був даний дозвіл на право працювати у службах таксі на авто з іноземною реєстрацією, тобто на бляхах? Автівки ніде не числяться на обліках. Той водій може натворити біди і втече. І ніхто його навіть шукати не буде. Сподіваюсь, Ви випередите цю ситуацію. Дякую
Людмила Людмила написав(ла) 19.04.2018 о 09:22:
Доброго дня, шановний мер. Скажіть, з яких пір був даний дозвіл на право працювати у службах таксі на авто з іноземною реєстрацією, тобто на бляхах? Автівки ніде не числяться на обліках. Той водій може натворити біди і втече. І ніхто його навіть шукати не буде. Споідіваюсь, Ви випередите цю ситуацію. Дякую
Ірена Ірена написав(ла) 18.04.2018 о 20:16:
Вирішила скористатись новим маошрутом №3 і доїхати до лікарні,зраділа коли під"їхав новий(жовтий укр.)трамвай-бо їхати далеко,а №3переважно старезні машини.Але мій гарний настрій швидко зник,щойно зайшла в середину.Все:підлога, підвіконня,скло,сидіння люди трохи повитирали задами,все під товстим шаром порохів.Спитала водія,чому так брудно?Відповідь не здивувала,бо була очевидна-"Ми не прибираємо салони"...?!
Андрій Андрій написав(ла) 14.04.2018 о 07:36:
Доброго вечора! Пан мер чи можна зробити парковку на вулиці Сагайдачного біля інфекційної лікарні, а то люди паркуються на дорозі? Дякую.
Назар Назар написав(ла) 14.04.2018 о 00:49:
Навіщо місту така кількість піару мера і свободи. На початку каденції мера, я був прихильником його політики. Зараз мене аж передьоргує від нав'язування прізвища нашого мера і його партії наткожному кроці. І за чиї кошти відбувається цей піар???
Володимир Володимир написав(ла) 12.04.2018 о 22:22:
На Вовчинецькій196 заасфальтували дорогу,ака дуже вуська і неможливо зозіхатись.Просимо зробити місця хочаб для тимчасового стоянки авто,чи таксі .Бо неможливо зупинитись для висадки,як вже водіі сигналять..бо нема проізду.Будинок великий а реально припаркуватися ніде..хоч місця багато є щоб розширити Так як поруч у.буд .194в.зробили красиві паркомісця .Дякую.Руслан.
Володимир Володимир написав(ла) 12.04.2018 о 22:18:
На Вовчинецькій196 заасфальтували дорогу,ака дуже вуська і неможливо зозіхатись.Просимо зробити місця хочаб для тимчасового стоянки авто,чи таксі .Бо неможливо зупинитись для висадки,як вже водіі сигналять..бо нема проізду.Будинок великий а реально припаркуватися ніде..хоч місця багато є щоб розширити Так як поруч у.буд .194в.зробили красиві паркомісця .Дякую.Руслане.
Антон Антон написав(ла) 12.04.2018 о 20:46:
Шановний п. Руслане, ще з кінця 2017 дуже гарно відзвітовано про ремонт вул. Карпатської 4,6 , проте одразу ж після асфальтування фінішного шару, почали вирізати дири під каналізацію. Каналізаційні люки врешті зробили, але дири позалишали і просто закидали гравієм, який тепер розбиває нову дорогу. Прохання вирішіть дане питання.
Олександра Олександра написав(ла) 12.04.2018 о 18:39:
Велике дякую ведучому радіо, який зачитав питання про звукову рекламу на фасадах житлових будинків.ДЯКУЮ.
Сергій Сергій написав(ла) 12.04.2018 о 17:57:
Доброго дня, пане Руслане, читавши кілька постів у ФБ, побачив що жителі нашого міста обурені даним рішенням виконкому, адже після встановлення цього майданчика вулиця втратить свій вигляд та стане некомфортною для містян.
Ольга Валерївна Ольга Валерївна написав(ла) 12.04.2018 о 17:56:
Добрий вечір. Шановний Мер нашого прекрасного міста . Я від імені мешканців нашого будинку ,хочу Вас запитати , коли наш двір, в якому проходять усі масові заходи , "Партії Свобода" приведуть до ладу. Пісочниці не має, замість неї три дошчечки з цвяхами. Дуже Вас просимо звернути на наш двір увагу!!! За дорогу, яку Ви зробили в тому році ми Вам вдячні! Мешканці будинків по вулиці Вовчинецькій198, 196 , 198б, 198а Чекаємо на відповідь!
Станіслав Станіслав написав(ла) 12.04.2018 о 17:54:
Добрий вечір, пане Руслане, моє питання стосується встановлення літнього майданчика на вулиці Тринітарській, громада міста виступила з протестом проти встановлення будь-яких майданчиків на цій вулиці, містяни мають право на те, щоб вулиця, відремонтована коштами з бюджету, не була перетворена на місце літніх майданчиків місцевих підприємців. Дякую за відповідь!
Сергій Сергій написав(ла) 12.04.2018 о 17:52:
Доброго дня, пане Руслане, читавши кілька постів у ФБ, побачив що жителі нашого міста обурені даним рішенням виконкому, адже після встановлення цього майданчика вулиця втратить свій вигляд та стане некомфортною для містян, хотів би почути вашу думку стосовно цієї забудови, адже це дійсно псує вигляд справжнього європейського міста. Дякую і очікую відповідь!
Володимир Володимир написав(ла) 12.04.2018 о 17:44:
Доброго вечора, пане Руслане, хотів би запитати чому ви на зважаєте на думку громади, яка проти встановлення будь-якого літнього майданчика на вулиці Тринітарській, громада вважає, що вулиця має бути вільною, без ніяких комерційних надбудувань до неї, адже ремонт був здійснений за гроші з міського бюджету, а не якоїсь комерційної організації. Прошу відповісти по суті. Гарного всім вечора!
Василь Василь написав(ла) 12.04.2018 о 17:30:
Пане мер ви дійсно багато, що робите, але так як ви піаритись, так ніхто в житті, бабулі біля церкви, купа білбордів, кожний сюжет на місцевому телебаченні про ваші походи. Заїбали...
Борис Сиробород Борис Сиробород написав(ла) 12.04.2018 о 17:24:
Пане мер. Чи планують модернізувати наше міське телебачення в плані апгрейду техніки. Я так розумію саме через старе обладнання у "Вежі" така паршива картинка. Хочеться щоб трансцяція була хоча б в FullHD (про 4к мовчу). Я попереднього разу задавав це питання, але ваш заступник перевів стрілки на ведучого. Що ви (міська рада) як засновник можете на це відповісти? Дякую
Михайло Михайло написав(ла) 12.04.2018 о 17:21:
п.Голово зверніть будь ласка увагу на вул.Довгу. на ділянці дороги від вул.Берегова до вул. Тичини по обидва боки страшні ями, подекуди глибиною 15-20см. Вулиця вузька, трафік насичений і мусиш або їхати в яму або виїзджати на зустрічну смугу а саме краще їхати по середині.
Ірина Ірина написав(ла) 12.04.2018 о 16:44:
Доброго вечора! Пане мере, зрозумійте, будь ласка, що ваш виборець - не лише пішохід, а й водій. Брукування це, звичайно ж, чудово, але як же дороги? З Калуського шосе в Пасічну, у правому ряду, заїхати неможливо, бо страшенні ями; на мості вічні аварійні ситуації, бо теж неможливо їхати справа,- треба маневрувати. І ще одне - вулиця Крайківського. Ну це треба бачити... Хто платитиме за розбиті ходові і гнуті диски? Заасфальтуйте, будь ласка, хоча б, площу перед Харчосмаковою фабрикою.
Олександра Олександра написав(ла) 12.04.2018 о 15:47:
Чому до цього часу не заборонили розміщувати звукову рекламу на фасадах житлових будинків? Чому в суботу і неділю ми не маємо права на повноціний відпочинок? Особливо це стосується Галицької 49-53 динамік магазину "Простор" між будинками вже 2 рік поспіль перекрикує своєю рекламою вуличний транспорт 7 ДНІВ на тиждень з 8-40 до 20-20 І ТАКИМ ЧИНОМ ТЕРОРИЗУЄ як мінімум 16 кв з 2ох житлових будинку. Є лабораторні дослідження де зазначено перевищення допустимих граничних норм шуму (не у вихідні дні). Звертались в електронну приймальню 2 рази. Департамент проводив бесіду з керівництвом магазину.Все марно! № звернення 10717376-39116506.Пані Світлана Лосюк давала інтервью 22.08.2017 Де чітко говорилось звукова реклама заборонена за межами громадських закладів та автотранспорту. Чому ніхто не звертає увагу на цей негативний фактор для КОМФОРТНОГО МІСТА? ДЕ КОМФОРТ? Ніхто не поважає мешканців будинків. Ми потрібні тільки для того, щоб дали виручку, заплатили податки і все! Не здивуюсь, якщо це питання взагалі не піднімуть!. Заздалегідь дякую.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com