ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
354 entries.
Олексій Мандрик Олексій Мандрик wrote on 27.05.2018 at 23:20:
А куди подівся пижик який піццу продавав в центрі? Пам'ятаю там був "кіпіш" - одні казала що прикольно а інші що то незаконно? Так що там насправді? Але факт - пижика нема. а піццу там я так і не скуштував
Андрій Андрій wrote on 27.05.2018 at 11:43:
Добрий день, скажіть будь-ласка, чи можна якось заспокоїти мотоциклістів, які порушують звуковий режим в місті, особливо в нічний час? Це питання вже наболіло. Чи можуть патрулі їх штрафувати, чи є засоби виміру звуку? Розуміємо, що тільки так можемо відновити порядок і безпеку
Лідія Лідія wrote on 25.05.2018 at 13:22:
Поруч будівель Галицька, 41 та 43, віднедавна "оселились" продаваки шкарпеток. Там зробили фасад будівлі, стало красиво... поруч них продають глухо-німі картини, до останніх вже звикли... але на цій вулиці зробили базар, лаки-фарби-картини-шкарпетки-окуляри... Та що це? Ціле місто перетворюємо на якийсь Шанхай?! Невже мало відведеного місця, аби продавати ті цвинтарні вінки (це поруч ЦУМУ) і все решта? Вирішіть це питання і хай вони !ПРОДАЮТЬ! але у відведених місцях, а не у середмісті. Ми, мешканці, достойні того, аби жити у красивому місті, а не на базарі. Будь ласка.
Igor Igor wrote on 24.05.2018 at 18:43:
Доброго дня! Чи не могли б Ви попросити варту і поліцію пройтися по вулиці Тичини, щоб там не стояли торгаші? Дякую
Андрій Андрій wrote on 24.05.2018 at 18:43:
Доброго дня! Коли будуть промарковані велодоріжки, та встановлені знаки згідно ПДР, а не ті фентезійні що є зараз?
Зеновій Максимович Зеновій Максимович wrote on 22.05.2018 at 12:41:
Доброго дня, пане Руслане! Я - пенсіонер, мені 84 роки. Проживаю у селі Драгомирчани. Донедавна знав, що маю право пільгового проїзду у міському транспорті. А нещодавно водій 38 маршрутки відмовив мені у цьому, зазначивши, що пенсійне посвідчення тепер діє лише при наявності "Картки іванофранківця". Її у мене, звісно немає, оскільки я - мешканець села. Тому довелося оплачувати проїзд. Але чи насправді зараз такі правила безкоштовного проїзду? І якщо так, то, підкажіть, будь ласка, чи можу я отримати цю "Картку іванофранківця"? Дякую!
Евгений Евгений wrote on 18.05.2018 at 09:47:
Как отписаться от смс-рассылки MartsinkivR и Svoboda_IF? Мэр рассылает смс-спам, хотя я не давал своего номера. Как мой номер попал в их базу?
Роман Роман wrote on 17.05.2018 at 21:51:
По вул. Молодіжна 34 за будинком знаходяться три сміттєвих баки в порушення санітарних норм (на відстані менше 10м від вікон будинку) , на доріжці , де мами з дітьми проходять в парк з вул.Хоткевича. Бруківку в цьому місці з минулого року так і не доклали. Чому не можна забрати з проходу ці три старих сміттєвих баків, коли зовсім поряд по вул.Молодіжна 32 та Паркова 8 є два смітники, обладнані достатньою кількістю євробаків.
Людмила Людмила wrote on 17.05.2018 at 19:57:
Доброго дня....Скажіть будь-ласка чи можливо зробити маршрутне сполучення Радіо завод- Позитрон
Inna Inna wrote on 17.05.2018 at 14:45:
Доброго дня. Скажіть ,будь ласка, коли уже у дворі вул.Залізнична 21а хтось зробить порядок? Гаражі що стояли спереду будинку розвалили комуеальники і стоять ці руі'ни десь з півроку. Дерева старезні постійно від вітру ламаються гілки, страшно й пройти. Ззаду будинку теж велика територія занедбана, кущі та старі качелі , які довно поржавіли і похилися від старості, на тих качелях ніхто років 20 уже не катався бо вони просто непригодні. Погуляти з дітьми просто немає де!!!!!! Будинок знаходиться біля автовокзалу і оцей страшний двір перше що бачать туристи нашого міста.
Едвард Едвард wrote on 17.05.2018 at 14:33:
Галицька,132- не маємо депутата в міськраді- нема кому пролобіювати вирішення проблеми! (( Прошу надати, нарешті, чітку відповідь: в якому році будуть виконані роботи по ремонту і оздобленню тротуарів біля будинку?
Віктор Віктор wrote on 17.05.2018 at 11:28:
Чому з минулої осені не прибирають тротуари по вул. Матейка? Машини, які прибирають дорогу все смвття змітають на тротуари. Не має жодної урни.
Сергій Сергій wrote on 17.05.2018 at 11:16:
Для чого так багато палаток з вашими ініціалами? Для чого всюди борди з вашим іменем? Ми вас і так більше не будемо вибирати мером, для чого тратити гроші на піар? (а гроші певно з бюджету, нє?)
Євген Євген wrote on 17.05.2018 at 11:06:
Добрий день. Скажіть будь ласка, чому водії автобусів вимагають гроші в інвалідів по зорпу(чий пільговий проїзд регулюється законом України)і апелюють при цьому до "законів" виданих міською владою?
Ярина Ярина wrote on 17.05.2018 at 11:00:
Доброго дня, пане голово! Скажіть, будь ласка, коли у с. Микитинці Івано-Франкывської міської ради нарешті буде здано в експлуатацію та відкрито дошкільний навчальний заклад " Янголятко"??? обіцяли у вересні 2017 року, вже 2018 рік. Роботи ведуться дуже мляво.
Петро Мистей Петро Мистей wrote on 17.05.2018 at 10:55:
У нас чудовий парк Т.Шевченка. Чудово облаштований. Але прогулюючись ним всі враження можуть зіпсувати ворони. Крякають як на цвинтарі. А в пасмурну погоду відчуття таке що ти не в парку а в Прип'яті десь (або іншому закинутому місці). Чи можна щось з тим зробити?
Данило Данило wrote on 17.05.2018 at 10:41:
Дайте оцінку діям Вітенка на засіданні громадської ради з контролю за якістю доріг в м.Івано-Франківську 16 травня 2018р. Чому Вітенко на пряме питання "Чи погоджений проект мосту через Бистрицю Солотвинську зі всіма відповідними службами і органами?" ухилився від відповіді і вийшов з залу?
Svitlana Svitlana wrote on 16.05.2018 at 20:08:
Доброго дня, шановний пане Руслане. Хочу звернути Вашу увагу на одну проблемну «ділянку» нашого міста: це невелика частина дороги біля парку в районі Г.Хоткевича ( заїзд з вул.Укр.Девізії). Дорога проходить повз два двох-поверхові будинки за адресами вул.Трильовського,1 та Покутська,4(хоча вони розташовані поруч). Цей проблемний проміжок грунтової дороги в дощову пору року стає суцільним болотом, а в суху - пилюкою. Ще також хочу звернути Вашу увагу на зарослий і не почищений парк біля цих будинків, це не тільки зона інфекції з купою сміття, а й місце, з якого всі відвідувачі парку зробили громадський туалет. Логічно, що людині потрібно десь справляти свої фізичні потреби, але, згідно з етичними нормами, це потрібно робити у спеціально облаштованих місцях. Обране місце для туалету активно використовують для відпочинку: тут розташовані розваги для дітей, батути, будки з морозивом і навіть штучне спортивне поле. Як раніше зазначалось, на цілий парк немає жодного Біо чи стаціонарного туалету. Будем дуже вдячні за реагування.
Svitlana Svitlana wrote on 16.05.2018 at 20:04:
Доброго дня, шановний пане Руслане. Хочу звернути Вашу увагу на одну проблемну «ділянку» нашого міста: це невелика частина дороги біля парку в районі Г.Хоткевича (заїзд з вул.Укр.Девізії). Дорога проходить повз два двох-поверхові будинки за адресами вул.Трильовського,1 та Покутська,4(хоча вони розташовані поруч). Цей проблемний проміжок грунтової дороги в дощову пору року стає суцільним болотом, а в суху - пилюкою. Ще також хочу звернути Вашу увагу на зарослий і не почищений парк біля цих будинків, це не тільки зона інфекції з купою сміття, а й місце, з якого всі відвідувачі парку зробили громадський туалет. Логічно, що людині потрібно десь справляти свої фізичні потреби, але, згідно з етичними нормами, це потрібно робити у спеціально облаштованих місцях. Обране місце для туалету активно використовують для відпочинку: тут розташовані розваги для дітей, батути, будки з морозивом і навіть штучне спортивне поле. Як раніше зазначалось, на цілий парк немає жодного Біо чи стаціонарного туалету. Будем дуже вдячні за реагування.
Валерій Валерій wrote on 04.05.2018 at 06:09:
Хто буде нести відповідальність за якість виконання робіт на площі Міцкевича? Ви готові взяти на себе відповідальність особисто? І в разі прийняття неякісно виконаних робіт як мінімум добровільно піти у відставку? Довго ще триватиме бардак при ремонті вулиць міста? Розрито купа вулиць і ніяких робіт там не ведеться місяцями. Хто має за це відповідати?
Оля Оля wrote on 03.05.2018 at 15:18:
Місто потопає у порохах!Миття проїжджої частини дороги бачу, а болото "тікає" на тротуари, "лягає" на бруківку, "чіпляється" до ніг пішоходів і вітер несе його щодня нам в очі.Наприклад, вулиця Чорновола( і багато інших) скоро буде непрохідна від бруду дорожного.Зробіть місто чистим!
Валентина Валентина wrote on 03.05.2018 at 11:21:
Чому в місті проводиться одночасно старт великої кількості ремонтних робіт і кожна зупиняється у виконанні на 1-2-3місяці в кращому випадку? (Не просіть прикладів, це означатиме, що ви ще й не в курсі, що підтверджує не контрольованість виконання робіт)
Ірена Ірена wrote on 02.05.2018 at 14:02:
Добрей день!Бачимо,що Франківськ від Пасічної до Вовчинця в новобудовах.Будівельними парканами огорожені великі площі,а попри ці паркани осіло до півметра болота.Сонце і вітер роблять свою справу і потім порохи розлітаються по житловим кварталам.Питання!Чому міська влада така лояльна до будівельних магнатів?Чи не має бути навколо будівництва чисто?Така картина біля усіх будов,але до мене як дописувачки,найблище Європейське!!! сіті Мельника по Симоненка.Дякую за пояснення.
Юлія Юлія wrote on 27.04.2018 at 09:45:
Добрий день. Зверніть увагу на двір біля Фортечного провулку (двір за ЦарХлібом). Це якісь жах - сміття, бомжі, неофіційний громадський туалет. Туристи заходять з Бастіону подивитись - жахаются.
Володимир Володимир wrote on 26.04.2018 at 18:45:
Добрий день коли дороблять двір по вулиці Сорохтея 26
Володимир Володимир wrote on 26.04.2018 at 18:41:
Добрий день коли дороблять двір по вул.Сорохтея 26
Сергій Сергій wrote on 26.04.2018 at 18:33:
Коли нарешті дійде черга до ремонту вул.Українська 8
Ірина Ірина wrote on 26.04.2018 at 18:09:
Пане мер, до яких пір по міських школах будуть їздити гастролі ? То дітям кіно якесь показують, то мультик, то якесь шоу .. І все не науково-пізнавальне , а розважальне і за батьківські гроші. Я маю на увазі не культурний похід в кіно класом з класним керівником і представниками батьківського комітету, а централізовані шкільні розважальні заходи, чуть не добровільно-примусові, та ще й під час навчального процесу. Періодичність - чуть не через кожні 2 тижні. Я пишу про 25-ту школу, але маю підозру що наша школа не єдина. Тільки не кажіть, що наше управління освіти не в курсі..
Андрій Андрій wrote on 26.04.2018 at 17:19:
Доброго дня. Підскажіть коли виділяється кошти на влаштування перехрестя Довга - Берегова- Пн.Бульвар. Тендер проводився минулого року. Дякую.
Наталія Наталія wrote on 26.04.2018 at 17:07:
Пане мер,питання стосовно нової водонапірної станції в районі вулиць Галицька - Целевича, чи буде висаджено на її території хоча б одне дерево, адже під час будівництва знищили десятки дерев,які давали тінь та захищали від шуму та пилу?
Іванка Іванка wrote on 26.04.2018 at 16:02:
Пане мер, в місті є літнє кафе, одне з яких на вічевому майдані біля фонтану, там постійно курять кальян. Я все розумію, з розпиванням алкоголю вже всі звикли, але це мало того, що чужа культура, так і на здоров’я воно впливає негативно. Це я Вам як лікар говорю. Це шкідливо, токсично і якість теж сумнівна, адже то ніхто не перевіряє. Врешті все можна прочитати і в неті. А діти, молодь яка це бачить приймає як належне і переймає. Чи можете ви це заборонити? Хоча б хай би це було в закритих приміщеннях, а не на літніх відкритих площадках.
Віктор Віктор wrote on 25.04.2018 at 20:35:
Просимо зробити хоч якусь парковку для будинку Вовчинецька196.або розширити завузьку дорогу,щоб розіхатись зустрічним авто .бо з тротуарів зчасом нічого незалишиться.Дуже просимо!
Леся Леся wrote on 25.04.2018 at 17:12:
Стосовно робіт в дворі по Чорновола 94,96,98. Робітники пропустили двір вздовж 94 будинку, почали з 96. На запитання, чи повернуться вони до 94, відповідають, що їм там не казали робити. Роз'ясніть, будь ласка, бо мешканці стурбовані!
Ігор Ігор wrote on 25.04.2018 at 08:47:
Доки буде пустувати будинок залізничної лікарні на тарнавського?
Ірена Ірена wrote on 24.04.2018 at 11:31:
Доброго здоров"я! Коли вже на 3 маршруті змінять старані розбиті тролейбуси і замінять на нові? А ще зупинка тролейбуса на Золотій Ниві стара і вся розтрощена!
Богдана Богдана wrote on 20.04.2018 at 14:34:
Підскажіть, будь ласка, чи буде добудована дамба над Бистрицею, що на вулиці Целевича-Хіміків? На коли поануються роботи? І відповідно прохання поширити проект скверу біля річки, що на Целевича і на коли плануються роботи по його організації та впорядкуванню?! Дякую 20.04.2018
Богдана Богдана wrote on 20.04.2018 at 14:31:
Підскажіть, будь ласка, чи буде добудована дамба над Бистрицею, що на вулиці Целевича-Хіміків? На коли поануються роботи? І відповідно прохання поширити проект скверу біля річки, що на Целевича і на коли плануються роботи по його організації та впорядкуванню?! Дякую
Віталій Володимирович Віталій Володимирович wrote on 20.04.2018 at 00:21:
Звертаю Вашу увагу на невпорядкований (станом на 20.04) пішохідний перехід на вул.Коновальця 128. Відсутня зебра, нема з'їзду для колясок, велосипедів,знаки встановлено майже в кроні дерев-перейти особливо дитині важко, водії не зважають на знаки (їх і видно погано). Плюс оптимальним, вважаю, є встановлення лежачих поліцейських ( 21 школа, садок, 12школа, дитяча лікарня, ринок, супермаркет ) рух пішоходів доволі активний.
Віталій Володимирович Віталій Володимирович wrote on 20.04.2018 at 00:18:
Звертаю Вашу увагу на невпорядкований (станом на 20.04) пішохідний перехід на вул.Коновальця 128. Відсутня зебра, нема з'їзду для колясок, велосипедів,знаки встановлено майже в кроні дерев-перейти особливо дитині важко, водії не зважають на знаки (їх і видно погано). Плюс оптимальним, вважаю, є встановлення лежачих поліцейських ( 21 школа, садок, 12школа, дитяча лікарня, ринок, супермаркет ) рух пішоходів доволі активний
Анна Анна wrote on 19.04.2018 at 22:34:
Скажіть коли упорядкують двір на Толстого, завалили футбольне поле, де бігало безліч дітей, обіцяних каруселей, бейсбольного поля та ряду інших атрибутів не має... Переритий двір із квітня 2017 року прикрашають тільки стежки із БРУКІВКИ?
Andrii Andrii wrote on 19.04.2018 at 18:23:
Доброго дня! Можна якось порозганяти тих підприємців на вилиці Тичини біля зеленого парканчика з озером? Так пару разів поліція і варта приїдуть і може не будуть більше там стояти ті продавці. Того мотлоху там нікому не потрібно. А пройти тяжто.
Микола Микола wrote on 19.04.2018 at 18:23:
Минулого тижня писали в чат і Вам на сторінку про ями на вул. довгій і навіть одну сфотографували і Вам відправили, так от тільки іі і залатали. То трeба комунальників у кожду яму тикати? чому так?
Л Л wrote on 19.04.2018 at 18:10:
від всіх мешканців будинків Національної Гвардії, 16 і 18 - велика подяка, що Ви почули нас і нарешті зараз наводять лад біля смітників роблять доріжку. що поруч будинку Коновальця, 124 А.
Лариса Лариса wrote on 19.04.2018 at 18:06:
Пане мер, велике прохання мити в місті тротуари. Ще коли вітру не було, то лише порох протирав з мештів, ну але сьогодні це кошмар! Вітряні дні показують яке місто брудне, я одній дитині затуляла очі рукою, а коляска з меншою просто за секунду покрилась шаром пилу. Ви ж теж хочете аби ваші діти дихали чистим повітрям? Хай миють просто водою, вже не так як в Європі миючими засобами... дякую.
Людмила Людмила wrote on 19.04.2018 at 09:39:
Доброго дня, шановний мер. Скажіть з яких пір був даний дозвіл на право працювати у службах таксі на авто з іноземною реєстрацією, тобто на бляхах? Автівки ніде не числяться на обліках. Той водій може натворити біди і втече. І ніхто його навіть шукати не буде. Сподіваюсь, Ви випередите цю ситуацію. Дякую
Людмила Людмила wrote on 19.04.2018 at 09:38:
Доброго дня, шановний мер. Скажіть з яких пір був даний дозвіл на право працювати у службах таксі на авто з іноземною реєстрацією, тобто на бляхах? Автівки ніде не числяться на обліках. Той водій може натворити біди і втече. І ніхто його навіть шукати не буде. Сподіваюсь, Ви випередите цю ситуацію. Дякую
Людмила Людмила wrote on 19.04.2018 at 09:22:
Доброго дня, шановний мер. Скажіть, з яких пір був даний дозвіл на право працювати у службах таксі на авто з іноземною реєстрацією, тобто на бляхах? Автівки ніде не числяться на обліках. Той водій може натворити біди і втече. І ніхто його навіть шукати не буде. Споідіваюсь, Ви випередите цю ситуацію. Дякую
Ірена Ірена wrote on 18.04.2018 at 20:16:
Вирішила скористатись новим маошрутом №3 і доїхати до лікарні,зраділа коли під"їхав новий(жовтий укр.)трамвай-бо їхати далеко,а №3переважно старезні машини.Але мій гарний настрій швидко зник,щойно зайшла в середину.Все:підлога, підвіконня,скло,сидіння люди трохи повитирали задами,все під товстим шаром порохів.Спитала водія,чому так брудно?Відповідь не здивувала,бо була очевидна-"Ми не прибираємо салони"...?!
Андрій Андрій wrote on 14.04.2018 at 07:36:
Доброго вечора! Пан мер чи можна зробити парковку на вулиці Сагайдачного біля інфекційної лікарні, а то люди паркуються на дорозі? Дякую.
Назар Назар wrote on 14.04.2018 at 00:49:
Навіщо місту така кількість піару мера і свободи. На початку каденції мера, я був прихильником його політики. Зараз мене аж передьоргує від нав'язування прізвища нашого мера і його партії наткожному кроці. І за чиї кошти відбувається цей піар???

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com