ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
520 entries.
пан Влодко пан Влодко wrote on 29.11.2018 at 17:39:
Пане Марцінків, місто перманентно потрясають скандали в освітній галузі. Цього тижня громада Опришівців не пустила дітей до школи і пішла виносити з кабінетів міських чиновників через недолугі кадрові призначення. Коли вже нарешті зрозумієте, що на управлінських посадах (у тих же закладах освіти) повинні бути професіонали, люди, яких підтримує громада, а не особи з партквитками провладної партії?
Юлія Юлія wrote on 29.11.2018 at 14:30:
ПОСИПТЕ ПІСКОМ ХОТИНСЬКА 12 ПРОХІД З БЕЛЬВЕДЕРСЬКОІ!!!ДИТИНА ПАДАЛА І РУКОЮ ВТРИМАЛАСЯ ЗА ЗАЛІЗНІ ДВЕРІ І РОЗРІЗАЛА РУКУ!!!
Роман Роман wrote on 29.11.2018 at 13:16:
Доброго вечора! Недавн ови говорили що питання з підсвіткою пішохідного моста над залізничним полотном і локомотиворемонтним заводом вирішується. І як стан справ, до травня вирішиться можливо ?
ТІТУШКА ТІТУШКА wrote on 29.11.2018 at 12:38:
Вітаю. Там у Палаці Потоцьких дотепер припаркований авіамотлох,що залишився від Порто-Франко. Як відомо алюміній на пунктах прийому коштує не дешево. То може варта прибрати вертольоти звідти а за виручені кошти зробити добру справу в місті?
Яніна Яніна wrote on 29.11.2018 at 11:39:
Міський голово, скажіть коли доведуть до пуття двір біля Целевича, 20?
Андрій Андрій wrote on 22.11.2018 at 18:32:
Які майбутні перспективи по розвитку громадського транспорту в Івано-Франківську, тому що перевізники , які діють на даний час не всі виконують договірні умови після підняття цін на проїзд: не всі обладнані трекерами, якість перевезень бажає бути кращою та і наявність на маршрутах теж не зрозуміла
Тетяна Тетяна wrote on 22.11.2018 at 18:10:
- [ ] Скажіть будь ласка , коли вирішиться питання заїзду і самовільного перекриття дороги до будинку федьковича 70б, мешканцями будинку пасічна 12 а. Невже муніципальна варта не в силі вирішити дане питання? Тоді хто має вплив на мешканців,які обгородили дорогу загального користування як свою приватну територію?! Приїжджає комісія, пише протокол, і на тому все. Швидка, пожежна, можуть і не встигнути доїхати на виклик до нашого будинку,як це сталось раніше. Куди ще звернутись для законного вирішення проблеми?
Андрій Андрій wrote on 22.11.2018 at 14:24:
До кого звернутись за те що двір по вулиці Галицькій 116 (дворик заді Вопак) перерили засипали щебенем в місяці вересні та листопаді і болото залишили. І коли плануються подальші робот по заїздам в двір з обох сторін біля Вопака (заїзд зі сторони вулиці Тролейбусна.
Лілія Лілія wrote on 22.11.2018 at 13:38:
Доброго дня, Микола Іванович! Хотілось би дізнатися чи відомо коли можливо розпочнеться благоустрій двору по вул. Стуса, 39-45? Чи є взагалі в планах? Дякую
Олег Грушецький Олег Грушецький wrote on 22.11.2018 at 13:04:
Шановний Микола Іванович (Вітенко), минулого року написали особисте і колективне звернення. В якому просили провести капітальний ремонт сходової клітки(коридору) за адресою вул.Г.Мазепи,167/3 під'їзд №1, у звя'зку із жахливим станом стін і залишками грибка, який кинувся вздовж стін між сходовими площадками. На особистій зустрічі було Вами сказано, шо на наступний рік занесете в кошторис. Рік завершується. Ми написали знову звернення тепер на МІУК , щоб включили нас в програму “Модернізація багатоквартирних будинків”. Надіємось, що Ви посприяєте вирішенню нашої проблеми.
Марія Марія wrote on 21.11.2018 at 11:47:
Івано-Франківська область лідирує в Україні по кількості захворювання на кір.В школах міста кір поширюється блискавично,школи на карантин у яких зафіксовано випадки не закривають. Чому немає вакцин від кору на дільницях?Коли вони з"являться?Як привити дитину????????Хто несе за це відповідальність?
Дмитро Кульчицький Дмитро Кульчицький wrote on 20.11.2018 at 21:43:
Руслан Романович, порадьте громаді міста. Що нам робити якщо сесія міської ради приймає рішення, які завдають моральних і матеріальних збитків громаді, а мер підписує ці рішення. 1)Адже звертатись до того хто рішення підписав вочевидь не мудро. 2) Звертатись до тих хто проголосував і своє уже отримав - безперспективно. Тож, що робити громаді аби не вийти за рамки закону? Мова йде про проблему, яка вам добре відома, незаконна передача пів гектара міської землі (автостоянка на Карпатській) в руки приватника для забудови. Передача здійснена без земельних торгів, без аукціону, без конкурсу і без згоди громади.
Маріош Маріош wrote on 20.11.2018 at 21:38:
Пане Романе. Громада району міста отримала офіційного листа від ДЕПАРТАМЕНТУ КОМУНАЛЬНИХ РЕСУРСІВ: – згідно цього листа Орендар, який збирається забудовувати міську автостоянку на вулиці карпатська, порушив закон України, а саме статтю 134 Земельного кодексу України, отримавши комунальну землю БЕЗ ЖОДНОГО КОНКУРСУ (аукціону). – Сесія міської ради своїми рішеннями порушила Конституцію України, прийнявши рішення, яке апріорі завдає збитків громаді району міста. Ви, як посадова особа, повинні терміново вжити заходи для вирішення проблеми. ps.: тільки будь ласка без фантазій про конкуренцію будівельників, як на одній з минулих передач. тут немає жодної політики - мешканцям потрібна автостоянка, а місту земля, або гроші. Поясніть депутатам щоб не руйнували добробут району і не розбазарювали землю городян!
Олег Олександрович Олег Олександрович wrote on 20.11.2018 at 21:30:
Шановний Руслан Романович. Запитання щодо ліквідації комунальної автостоянки на вул. Карпатська (поблизу будинку Карпатська, 12). На думку громади це класичне пограбування мешканців міста: 1) законослухняні громадяни втрачають законне місце парковки (за яке щомісяця чемно сплачували); 2) мешканців спонукають порушувати закон і паркуватись у невідведених для цього місцях; 3) влада сприяє збільшенню випадків автозлочинів (крадіжки авто і пограбування авто); 3) місто втрачає земельну ділянку, комерційна вартість якої на аукціоні чи земельних торгах - мінімум пів мільйона доларів. А її віддають приватнику за мізерну орендну плату БЕЗ КОНКУРСУ. Мер розповідає, що немає грошей на ремонт великих вулиць. Що відбувається в місті? Де господар? Хто розбазарює землю громади?
Маріош Маріош wrote on 16.11.2018 at 22:18:
ЗАПИТАННЯ ВЕДУЧОМУ! Ви вибірково пропустили актуальні для цілого району міста запитання! Три потрапляння з трьох! Це зроблено навмисно??? Чи випадково? Див. перелік пропущених запитань: 1) Олег Олександрович wrote on 08.11.2018 at 08:50: 2) Маріош wrote on 08.11.2018 at 09:03: 3) Дмитро Кульчицький wrote on 15.11.2018 at 16:13:
Тетяна Тетяна wrote on 15.11.2018 at 17:35:
Доброго вечора. Коли нарешті вирішиться питання стосовно маршрутних рейсів в напрямку "Велмарт" - "Онкодиспансер" і навпаки. Зранку неможливо добратись на роботу. Маршрут № 24 настільки заповнений, що на проміжних зупинках просто не зупиняється. Деколи з горем пополам вдається (якщо вдається) влізти в 21 маршрут. Черніївський та Чукалівський автобуси - це автобуси відповідних громад і вони теж заповнені людьми ще на початкових зупинках. Все,транспорту більше немає. Зробіть відповідні дії стосовно налагодження маршрутного транспорту в цьому напрямку (в якому, нагадую, є важливі заклади міста: Онкодиспансер, Будинок перестарілих, Психоневрологічний диспансер, міське кладовище, та і вул. Коновальця, в решті решт, є найдовшою вулицею міста). Дякую.
Дмитро Кульчицький Дмитро Кульчицький wrote on 15.11.2018 at 16:13:
Руслан Романович, порадьте громаді міста. Що нам робити якщо сесія міської ради приймає рішення, які завдають моральних і матеріальних збитків громаді, а мер підписує ці рішення. 1)Адже звертатись до того хто рішення підписав вочевидь не мудро. 2) Звертатись до тих хто проголосував і своє уже отримав - безперспективно. Тож, що робити громаді аби не вийти за рамки закону? Мова йде про проблему, яка вам добре відома, незаконна передача пів гектара міської землі (автостоянка на Карпатській) в руки приватника для забудови. Передача здійснена без земельних торгів, без аукціону, без конкурсу.
Мар'ян Панда Мар'ян Панда wrote on 15.11.2018 at 15:47:
Коли нарешті закінчать ремонт стадіону в університеті Нафти і Газу. Там бігові доріжки застелили, вроді всьо доробили. але вхід там закритий, навіть на турнічки нема як зайти.
Валетнин Валетнин wrote on 15.11.2018 at 15:42:
Питаня по Набережній. Дорогу - зробили, велодорічки також. А що на рахунок облаштування самої Набережної, маю на увазі ту доріжку на самій дамбі. Від моста на Галицькій до пішохідного моста біля Нафти лавчоки тільки до половини є. Асфальтове покриття теж так так собі ще з часів СРСР напевно. Більшість любимтелів бігу використовують велодоріжку як бугову. Раніше була мова про облаштування простору в районі Нафти. Що маємо зараз? Що планується?
Ростислав Терлецкий Ростислав Терлецкий wrote on 15.11.2018 at 11:07:
Шановний Руслане Романовичу! В минулі роки довкола будинків №136 та 140 по вул. Галицькій проведено реконструкцію тротуарів, під*їздів, дворів... А от будинок, який між ними, №138 забули! А там найбільша проблема і небезпека - схили! Тобто, від зупинки радіозавод дійти до будинку можна лише по дуже нахилених доріжках та "вбитих" сходах. А зимою це дуже складно й небезпечно, особливо для літніх людей! Чи планується там відновлення благоустрою прибудинкової території?
Ірина Ірина wrote on 13.11.2018 at 15:08:
Що робити мешканцям будинків, біля яких стукаючі каналізаційні люки на дорогах жити не дають?Служба водоканалу 1586 приймає заявки на виконання, але виконують довго і погано- вистачає на один-два дні. Адреса-вул.Сорохтея,1- вул.Чорновола,143.І ситуація з люками в цілому місті поганенька...
Марина Марина wrote on 09.11.2018 at 07:40:
Чому у дворах по вулиці Коновальця 130а,136,136а,136б,136в зробили ремонти,а у дворі будинку 136д не робили???Хіба так складно зробити і там?????
Марія Марія wrote on 08.11.2018 at 17:04:
1.Чому не прибирають скверик на Короля Данила 7а-9.Там купи листя і сміття.І машини постійно паркуються тут на газонах, перекриваючи прохід у двір мешканцям цих будинків. 2.Для чого знищили два скверики на Короля Данила 9-11,зробили там базар, якщо до центрального ринку 10хв. пішки і ціни значно вищі ринкових. З таким же успіхом такі базари можна будувати на Шевченка, на площі Міцкевича і в інших скверах. 3.На дитячому майданчику на Короля Данила 9 зі столика і лавочок, на яких завжди грались діти ляльками і малювали розмальовки з мотлоху змайстрували собачу будку.МІУК прибрати її не може, бо захисники собак не дають.Відколи в нас собаки вартують більше,ніж діти. Може збудуймо з гойдалок курятник, а з пісочниці-свинарник.
захисниця природи захисниця природи wrote on 08.11.2018 at 16:32:
Яка подальша доля озера біля бувшої камянедробилки на Каскаді. І чому мер виступає проти влаштування відпочинкової зеленої зони між річкою та озером. На сесії приймалось якесь рішення, хоча громадських слухань не було.
Добродій Добродій wrote on 08.11.2018 at 11:38:
Запрошуємо Вас на чорну пятницю на вулицю Хоткевича між будинками 44 В та 44 Г та оцінити роботу і відновлення дороги після заміни теплотраси "Івано Франківськтеплокомуненерго", але не забудьте прихопити гумаки, бо ліньовки немає і болото по-коліна, хоча дощів небуло два тижня. В сезон дощів там джипи і грузовики застрягають. Допоможіть !!!
Маріош Маріош wrote on 08.11.2018 at 09:03:
Пане Романе. Запитання про знищення комунальної автостоянки на вул.Карпатська. Згідно листа від ДЕПАРТАМЕНТУ КОМУНАЛЬНИХ РЕСУРСІВ: – Орендар порушив закон України, а саме статтю 134 Земельного кодексу України, отримавши комунальну землю БЕЗ ЖОДНОГО КОНКУРСУ (аукціону). – Сесія міської ради своїми рішеннями порушила Конституцію України, прийнявши рішення, яке апріорі завдає збитків громаді району міста. Ну і нарешті чиновники, орендар і сесія своїми діями плюнули в лице всім користувачам автостоянки їх родинам і мешканцям району міста, яких ця стоянка обслуговувала. Ви, як посадова особа, повинні терміново вжити заходи для вирішення проблеми. ps.: тільки будь ласка без фантазій про конкуренцію будівельників, як на минулій передачі. тут немає жодної політики - мешканцям потрібна автостоянка, не руйнуйте добробут району!
Олег Олександрович Олег Олександрович wrote on 08.11.2018 at 08:50:
Шановний Руслан Романович. Запитання щодо ліквідації комунальної автостоянки на вул. Карпатська (поблизу будинку Карпатська, 12). На думку громади це класичне пограбування мешканців міста: 1) законослухняні громадяни втрачають законне місце парковки (за яке щомісяця чемно сплачували і місто отримувало свою частку); 2) мешканців спонукають порушувати закон і паркуватись у невідведених для цього місцях; 3) місто втрачає земельну ділянку, комерційна вартість якої на аукціоні чи земельних торгах - мінімум пів мільйона доларів. А її віддають приватнику за мізерну орендну плату. Мер розповідає, що немає грошей на ремонт великих вулиць. Що відбувається в місті? Де господар? Хто розбазарює землю громади?
Опозиційний депутат Опозиційний депутат wrote on 02.11.2018 at 12:49:
Пане мер поясніть, які відмінності між чистим четвергом і чорною пятницею? На мою думку під час ваших рейдів "чорної пятниці" на різних чиновниках має шкіра тріщати - це догани, зняття премій тощо.
Русланка Русланка wrote on 01.11.2018 at 18:38:
панеРУСЛАНЕ!КОЛИ БУДУТЬ РОБИТИ ПАРКОМІСЦЯ ДЛЯ АВТО ДЛЯ БУД.196.ПО ВУЛ.ВОВЧИНЕЦЬКІЙ..?ПЛОЩА ДЛЯ ЦЬОГО ДОБРОГО ДІЛА БІЛЬШ НІЖ ДОСТАТНЬО!.
Маріош Маріош wrote on 31.10.2018 at 18:30:
Руслан Романович, запитання про автостоянку на Карпатській. Департамент комунальних ресурсів надав громаді офіційний лист - відповідь щодо проблеми ліквідації автостоянки. Цей лист вам надісланий на фейсбук. В листі детально описана послідовність маніпуляцій, з допомогою яких орендарю вдалось уникнути земельних торгів чи аукціону. Після цього орендар отримав комунальну землю зі зміненим цільовим призначенням...БЕЗ ЖОДНОГО КОНКУРСУ! Ми просимо вас жорстко втрутитись в ситуацію, а також повідомити про помилкові рішення у потрібні служби і хочемо нагадати, що бездіяльність посадової особи може бути злочином.
Андрій Андрій wrote on 25.10.2018 at 18:33:
Доброго дня,скажіть будь-ласка чи можливий захід у місто такого інвестора як Macdonald’s і коли У франківську з`явиться ІMAX в кіно?
Тарас Тарас wrote on 25.10.2018 at 18:32:
Доброго вечора. Коли відбудеться укріплення школи №7? Ви обіцяли ще виконати це того року! Дякую за публікування
Тарас Тарас wrote on 25.10.2018 at 18:31:
Доброго вечора. Коли відбудеться укріплення школи №7? Ви обіцяли ще виконати це того року! Дякую за публікування
пан Влодко пан Влодко wrote on 25.10.2018 at 18:14:
Пане мер, в країні стартувала освітня реформа під гучною назвою "Нова українська школа". Та схоже на місцях керівники галузі не готові наповнювати її новими формами і змістом. Кілька фактів. В світлий празник Пресвятої Покрови школи міста в примусовому порядку, як в старі-добрі совкові часи, мали делегувати своїх представників з числа вчителів та учнів для масовки на ходу з вашою участю. А кількома днями опісля в Бастіоні відбувся сумнівний з точки зору виховного значення захід присвячений тижню здорового харчування в школах, над яким іронізувала не тільки спільнота міста, але й завдяки ЗМІ та соцмережам ледь не вся країна. Питання: коли в керівництві освітньої галузі Франківська з'являться справжні професіонали, які здатні мислити по-новому, а не кадри з партійними квитками провладної партії?
Маріош Маріош wrote on 25.10.2018 at 17:51:
Руслан Романович, представники громади району міста поблизу вулиці Карпатська уже звертались до вас з приводу величезної проблеми. Відбувається спроба ліквідувати комунальну автостоянку, яка уже багато років успішно функціонує і обслуговує наш район міста. За вашою рекомендацією ми звертались до директора департаменту комунальних ресурсів Гриненька - внятної інформації він надати не зміг. Ви вивчали дане питання. 1) Дайте будь-ласка чітку відповідь чи зможете ви вирішити цю проблему на користь громади? 2) Ми провадимо власне дослідження і у нас є інформація що рішення про оренду під будівництво прийняте на сесії. Якщо це правда, то на нашу думку: -Це порушення статті 134 Земельного кодексу (про те що оренда комунальної землі здійснюється тільки через аукціон чи земельні торги). -Це порушення Конституції України, рішення яке завдає збитків громаді міста. Плюс не дотримане цільове призначення землі, що зруйнує добробут громади. -Це дії, які апріорі схиляють громадян до мимовільного порушення законів України щодо паркування, адже всі авто які зберігались на автостоянці (законно відведене місце для паркування) переїдуть на місця незаконного паркування. Запитання! Якими будуть ваші дії??? Дякуємо. Сподіваємось на відверті відповіді.
Микола Микола wrote on 25.10.2018 at 16:09:
Добрий день пане мер чому не має опалення Незалежності 101а\б діти мерзнуть температура в приміщеннях нижче норми
Микола Микола wrote on 25.10.2018 at 15:15:
Доброго вечора п Руслане. Минулої програми ви обіцяли проінформувати про безпечність заїзду автомобілів на тереторію першої школи.
Микола Микола wrote on 25.10.2018 at 15:13:
ДОброго вечора! В звязку з чим перекриють проїзд під мостом на вул Вовчинецькій на три доби?
Дмитро Дмитро wrote on 25.10.2018 at 14:33:
Чи плануєть, і чому не розглянуте досі питання внесення до Генплану розвитку нових територій під ділові центри? Яким чином місто збирається створювати той попит на нерухомість за відсутності місць для будівництва, та регулювати рух автотранспорту. Центр не ризиновий
Володимир Володимир wrote on 25.10.2018 at 11:41:
vova19711804@gmail.comРУСЛАНЕ!ВІД МЕШКАНЦІВ 196 буд.прoшу вас посприяти,щоб на 19тий рік.облаштували нам у дворі паркомісця для авто -так як ви це дуже красиво облаштовуєте в інших дворах...любо подивитися! територіі для цього більше ніж достатньо ...будемо дуже вам вдячні...дякую.
Андрій Андрій wrote on 18.10.2018 at 15:02:
Руслане Романовичу! Прошу Вас звернути увагу на порушення із внесенням змін до Генерально плану на приватних територіях Федьковича 120-134а! На громадських слуханнях показували зовсім інше креслення! Що робити жителям? Як попасти до Вас на прийом поки це не затверджено?
Богдан Богдан wrote on 18.10.2018 at 10:37:
Добрий день. Ми неодноразово зверталися до Вас з приводу облаштування подвір"я по вул.Незалежності, 55 (там раніше розміщалася ВО Свобода). Ями, болото, міські машини влаштували стоянку. Чи буде колись щось зроблено?
Колектив ЗШ № 10 Колектив ЗШ № 10 wrote on 17.10.2018 at 21:37:
Шановний Руслане Романовичу!Ми прислухалися до Вашої поради, яку Ви озвучили на зустрічі з працівниками нашої школи. Добре обдумавши та врахувавши думку бадьківської громади одноголосно обрали одну кандидатуру з нашого закладу освіти. На Вашу думку, чи повинна комісія врахувати побажання колективу та батьківської громади при прийнятті свого рішення?
Анна Анна wrote on 17.10.2018 at 16:44:
Пане Мер, чому Департамент містобудування вносить НЕЗАКОННІ зміни до Генплану позаочі громадськості?? На громадських слуханнях показувати один Генплан, а 26.10 затвердять інший-підпільний?? Громада нашого району обурена: на території наших приватних ділянок біля Обл. лікарні планують змінити функціональне призначення без нашого дозволу - на багатоповерхові забудови!
Олександр Олександр wrote on 11.10.2018 at 18:44:
Цікавить таке питання. Чи мають будівельні компанії дозвіл їздити вантажним транспортом по вулицях міста в денний час доби...чи такі роботи повинні виконватися вночі (ввечері)?Чи регулюється це законом чи такі рішення будівельники вирішують на місцевому рівні? Дуже часто щось розриють так і лишають (або неякісно засиплять...) часто бруд після вантажівок на дорогах... ДЯКУЮ
Андрій Андрій wrote on 11.10.2018 at 18:42:
Привіт. Там біля казначейства знову відбуваєтьстя торгівля з землі. Чи можна знову профілактику зробити? Дякую!
пан Влодко пан Влодко wrote on 11.10.2018 at 18:25:
Пане мер, 1) вже вдруге під час домашніх матчів Прикарпаття на вході-виході глядачів на трибуни вишиковуються довгі черги, як в радянські часи за дефіцитними продуктами. Для чого вводити новації з квитками, якщо до нової пропускної системи працівники стадіону не готові. Можливо, справа в тому що одна особа одночасно виконує обов'язки директора стадіону і головного тренера команди. Зі всієї поваги до пана Ковалюка, але таких прецедентів в професійних клубах України нема.
Микола Микола wrote on 11.10.2018 at 17:43:
І ще одне питання,Хто дозволив директору школи номер один Л.Мурзі зробити з території школи стоянку, дозволивши вїзд батьків зі своїми чадами під самі сходи школи. Вїзд до школи зі сторони вул.Довга вузький та добре не проглядається через повороти, діти котрі йдуть до школи повинні притискатися до парканів або кущів щоб пропустити машину, тай по самій території школи рух автомобілів не рахую безпечним для учнів
Ірина Ірина wrote on 11.10.2018 at 16:50:
Що буде зі СТЕКОМ і чи буде тепло у оселях вчасно подано у нас-"стеківців"?
Микола Микола wrote on 11.10.2018 at 16:05:
Доброго вечора п.Мер. Дайте відповідь на таке питання, минулого року по вул.Довгій облаштували тротуари від вул.Бельведерська і до вїзду в першу школу, а далі можна ноги поломити... вже рік ніхто нічого не робить

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial