ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
520 entries.
ТІТУШКА ТІТУШКА wrote on 07.06.2018 at 18:25:
Пригадую дитинство: літо, ГАРЯЧЕ, дух запирає... От ідеш вулицею а на Вовчинецькій під мостом БЮВЕТ. Підійшов натиснув ручку і виривається під шаленим напором ПРОЗОРА ХОЛОДНА СМАЧНЮЩА вода..... Так само Коновальця Чорновола і ще де інде. Тепер усі вони у занедбаному стані. Міська влада думає над їх відновленням чи при черговій реконструкції вулиць ці унікальні пам'ятні для Франківська об'єкти нещадно демонтують і здадуть на метадлбрухт??????
Олексій Олексій wrote on 07.06.2018 at 18:01:
Доброго Дня Руслане Романовичу. Хотів би подякувати за відновлений 27 маррут, котрий тепер їздить вчасно та на якісному автотранспорті. А ще як дізнався що ціна 4 грн, на відміну від приватних перевізників у 5 грн - то взагалі був приємно здивований. Але також цікавить питання, чи вулиця Берегова 32 ( а також прилеглий дворик, що веде до дитячого садка №3), буде капітально відремонтована цього року? Дана дорога веде до одного з корпусів ІФНТУНГ (корпус ФАЄ). Цікавлюсь, оскільки недавно проводили ремонт дринажної системи чи її заміну в цілому, і замінили також бордюри, а от заміну дорожнього покриття та асвфальту, я так розумію вирішили відкласти до кращих часів? Пригадую, що Ви давали коментар, якось в прямому ефірі, що дана дорога, разом з прилеглим заїздом у дівр, закладена в чергу на ремонт у 2018 році! Дякую За відповідь.
Ірина Ірина wrote on 07.06.2018 at 17:43:
Зверніть увагу на провулок між будинками 47 і 49 по вул. Галицькій, де нарешті проклали бруківку. Кущі і дерева там так розрослися, що пройти вже не можливо! Може би то хтось там порядок наводив десь колись.
Сергій Сергій wrote on 07.06.2018 at 17:31:
На вулиці Панаса Мирного конче потрібні пішохідні доріжки.А їх нема.А чи будуть, як ходити людям?
Галина Галина wrote on 07.06.2018 at 17:25:
А що з тим палієм ліфтів франківських?
Ірина Ірина wrote on 07.06.2018 at 17:24:
Цікавить продовження маршруту тролейбуса до кільця на Крихівці.Чи є це в планах на наступний рік.
Іванна Іванна wrote on 07.06.2018 at 17:08:
Розкажіть, будь ласка, про перший соціальний басейн який у Франківську планують відкрити. Коли це буде? Де саме і на яких умовах він працюватиме? (безкоштовно, платно..)
Зеновій Максимович Зеновій Максимович wrote on 07.06.2018 at 17:05:
Доброго вечора, пане мер! Звертався уже до вас із цим питанням, проте пишу ще раз, бо не можу знайти справедливості. Скажіть, будь ласка, якщо у село Драгомирчани їдуть міські маршрути, то чому місцеві пенсіонери не можуть їздити безкоштовно, як і жителі міста? Хоча б із 10ї до 16ї години, як це було раніше... Що робити нам,звичайним людям, якщо наша сільська рада не проявляє ініціативи і не поспішає домовлятися про "Картки іванофранківців" для селян? Сподіваюся на Ваше розуміння.
Тетяна Тетяна wrote on 07.06.2018 at 17:03:
Пане Мере, я спостерігаю картину у наших скверах, коли поливальна машина з великою цистерною стоїть по півгодини, не вимикаючи двигуна, отруююючи повітря, поки працівниця поливає з шлангу квіти. А чи не можна, як у всіх цівілізованих країнах, прокласти ті шланги по клумбах і раз на день відмикати вінтіль з водою. Таким чином економяться гроші бюджету на робочу силу, бензин і не забруднюється повітря. Дякую
Ігор Ігор wrote on 07.06.2018 at 17:01:
Пане Руслане, питання стосується міжбудинкового проїзду на вулиці Гетьмана Мазепи 177. Це відрізок дороги зі сторони супермаркету Сільпо і до церкви. Раніше ви говорили, що цього року дорога там буде відремонтована, але минуло вже 6 місяців і поки без змін. Чи можете назвати орієнтовний термін, коли почнуться ремонтні роботи ?
Ігор Богровецький Ігор Богровецький wrote on 31.05.2018 at 18:38:
Чому влада міста не змусить забудівників будувати школи. Доприкладу район баму - калинова слобода, сонячний і ще мжк будує. Нехай разом скинутся. Думаю не розоряться. А в крихівецьку школу цього року іде 100 першокласників.
Тетяна Тетяна wrote on 31.05.2018 at 16:07:
Коли жителі будинку №№ : 14- 14-«а» створили ОСББ, то пан І. Воднарчук вирішив самовільно без дозволу перегородити проїзд між будинками та зацементував металеві труби висотою 1 метр, та накидав каміння щоби створити там автомобільну стоянку для мешканців ОСББ. По цій дорозі проїздили раніше автомобілі в тому числі ,що не мало важливо для життя людей - карети швидкої допомоги, та іншого технічного транспорту для обслуговування наших будинків. Але в зв’язку з тим що дорога на цей час перекрита - то швидка допомога змушена зупинятись дуже далеко від нашого будинку і лікар та медсестра змушені йти пішки до хворого. Невже ніхто не контролює в нашому місті ситуацію, коли жорстко попираються права людей і особливо пенсіонерів і інвалідів! Невже ніхто не може зупинити це свавілля!Просимо якомога скоріше демонтувати перекриття дороги (забетоновані металеві стовпчики) по вул.К.Данила 14-«а» і між будинком 14-«б» для проїзду швидкої допомоги, пожежної та газової служб та змусити керівника ОСББ пана Воднарчука прибрати той безлад, що він там зробив.
Микола Микола wrote on 31.05.2018 at 15:58:
Введіть заборону паління в громадських місцях. На зупинках не можливо стояти з дітьми. Жодного знаку про заборону немає.
Роман Роман wrote on 31.05.2018 at 14:42:
Доброго дня. Скажіть будь ласка коли буде ремонт двору по вул.Галицька 64? Заїзд до двору в жахливому стані, припаркуватись нема де, тому що жителі новобудов завжди понаставляють свої авто. Зробіть нарешті там порядок. Дякую.
Ірина Ірина wrote on 30.05.2018 at 17:14:
Навесні Ви урочисто відкривали двір по вул.Чорновола 143.Новий асфальт,тротуари ,лавки-краса та й годі.І вже почала руйнуватись та краса.Неправильно встановлені бордюри похилились і "поїхали"-вліво-вправо.Хто буде виправляти?Гарантію хто дає на ту халтуру?
Лілія Лілія wrote on 29.05.2018 at 17:57:
Доброго дня Руслан Романович та ведучі. Прошу провести бесіду з вашими підлеглими, які в робочий час замість роботи - займаються хамством в сторону містян. Якщо це анти-реклама для вашої кампанії - то вона проходить досить успішно! Сьогодні спостерігала, як в групі "Комуналка ІФ" пані Сокольська поводила себе м'ягко кажучи не професійно, її коментарі образили не одного франківця. Якщо ваші дівчата не вміють себе поводити, то хай вчаться, а якщо не хочуть вчитися - то їм не місце на даних посадах. дякую за увагу!
Олексій Мандрик Олексій Мандрик wrote on 27.05.2018 at 23:20:
А куди подівся пижик який піццу продавав в центрі? Пам'ятаю там був "кіпіш" - одні казала що прикольно а інші що то незаконно? Так що там насправді? Але факт - пижика нема. а піццу там я так і не скуштував
Андрій Андрій wrote on 27.05.2018 at 11:43:
Добрий день, скажіть будь-ласка, чи можна якось заспокоїти мотоциклістів, які порушують звуковий режим в місті, особливо в нічний час? Це питання вже наболіло. Чи можуть патрулі їх штрафувати, чи є засоби виміру звуку? Розуміємо, що тільки так можемо відновити порядок і безпеку
Лідія Лідія wrote on 25.05.2018 at 13:22:
Поруч будівель Галицька, 41 та 43, віднедавна "оселились" продаваки шкарпеток. Там зробили фасад будівлі, стало красиво... поруч них продають глухо-німі картини, до останніх вже звикли... але на цій вулиці зробили базар, лаки-фарби-картини-шкарпетки-окуляри... Та що це? Ціле місто перетворюємо на якийсь Шанхай?! Невже мало відведеного місця, аби продавати ті цвинтарні вінки (це поруч ЦУМУ) і все решта? Вирішіть це питання і хай вони !ПРОДАЮТЬ! але у відведених місцях, а не у середмісті. Ми, мешканці, достойні того, аби жити у красивому місті, а не на базарі. Будь ласка.
Igor Igor wrote on 24.05.2018 at 18:43:
Доброго дня! Чи не могли б Ви попросити варту і поліцію пройтися по вулиці Тичини, щоб там не стояли торгаші? Дякую
Андрій Андрій wrote on 24.05.2018 at 18:43:
Доброго дня! Коли будуть промарковані велодоріжки, та встановлені знаки згідно ПДР, а не ті фентезійні що є зараз?
Зеновій Максимович Зеновій Максимович wrote on 22.05.2018 at 12:41:
Доброго дня, пане Руслане! Я - пенсіонер, мені 84 роки. Проживаю у селі Драгомирчани. Донедавна знав, що маю право пільгового проїзду у міському транспорті. А нещодавно водій 38 маршрутки відмовив мені у цьому, зазначивши, що пенсійне посвідчення тепер діє лише при наявності "Картки іванофранківця". Її у мене, звісно немає, оскільки я - мешканець села. Тому довелося оплачувати проїзд. Але чи насправді зараз такі правила безкоштовного проїзду? І якщо так, то, підкажіть, будь ласка, чи можу я отримати цю "Картку іванофранківця"? Дякую!
Евгений Евгений wrote on 18.05.2018 at 09:47:
Как отписаться от смс-рассылки MartsinkivR и Svoboda_IF? Мэр рассылает смс-спам, хотя я не давал своего номера. Как мой номер попал в их базу?
Роман Роман wrote on 17.05.2018 at 21:51:
По вул. Молодіжна 34 за будинком знаходяться три сміттєвих баки в порушення санітарних норм (на відстані менше 10м від вікон будинку) , на доріжці , де мами з дітьми проходять в парк з вул.Хоткевича. Бруківку в цьому місці з минулого року так і не доклали. Чому не можна забрати з проходу ці три старих сміттєвих баків, коли зовсім поряд по вул.Молодіжна 32 та Паркова 8 є два смітники, обладнані достатньою кількістю євробаків.
Людмила Людмила wrote on 17.05.2018 at 19:57:
Доброго дня....Скажіть будь-ласка чи можливо зробити маршрутне сполучення Радіо завод- Позитрон
Inna Inna wrote on 17.05.2018 at 14:45:
Доброго дня. Скажіть ,будь ласка, коли уже у дворі вул.Залізнична 21а хтось зробить порядок? Гаражі що стояли спереду будинку розвалили комуеальники і стоять ці руі'ни десь з півроку. Дерева старезні постійно від вітру ламаються гілки, страшно й пройти. Ззаду будинку теж велика територія занедбана, кущі та старі качелі , які довно поржавіли і похилися від старості, на тих качелях ніхто років 20 уже не катався бо вони просто непригодні. Погуляти з дітьми просто немає де!!!!!! Будинок знаходиться біля автовокзалу і оцей страшний двір перше що бачать туристи нашого міста.
Едвард Едвард wrote on 17.05.2018 at 14:33:
Галицька,132- не маємо депутата в міськраді- нема кому пролобіювати вирішення проблеми! (( Прошу надати, нарешті, чітку відповідь: в якому році будуть виконані роботи по ремонту і оздобленню тротуарів біля будинку?
Віктор Віктор wrote on 17.05.2018 at 11:28:
Чому з минулої осені не прибирають тротуари по вул. Матейка? Машини, які прибирають дорогу все смвття змітають на тротуари. Не має жодної урни.
Сергій Сергій wrote on 17.05.2018 at 11:16:
Для чого так багато палаток з вашими ініціалами? Для чого всюди борди з вашим іменем? Ми вас і так більше не будемо вибирати мером, для чого тратити гроші на піар? (а гроші певно з бюджету, нє?)
Євген Євген wrote on 17.05.2018 at 11:06:
Добрий день. Скажіть будь ласка, чому водії автобусів вимагають гроші в інвалідів по зорпу(чий пільговий проїзд регулюється законом України)і апелюють при цьому до "законів" виданих міською владою?
Ярина Ярина wrote on 17.05.2018 at 11:00:
Доброго дня, пане голово! Скажіть, будь ласка, коли у с. Микитинці Івано-Франкывської міської ради нарешті буде здано в експлуатацію та відкрито дошкільний навчальний заклад " Янголятко"??? обіцяли у вересні 2017 року, вже 2018 рік. Роботи ведуться дуже мляво.
Петро Мистей Петро Мистей wrote on 17.05.2018 at 10:55:
У нас чудовий парк Т.Шевченка. Чудово облаштований. Але прогулюючись ним всі враження можуть зіпсувати ворони. Крякають як на цвинтарі. А в пасмурну погоду відчуття таке що ти не в парку а в Прип'яті десь (або іншому закинутому місці). Чи можна щось з тим зробити?
Данило Данило wrote on 17.05.2018 at 10:41:
Дайте оцінку діям Вітенка на засіданні громадської ради з контролю за якістю доріг в м.Івано-Франківську 16 травня 2018р. Чому Вітенко на пряме питання "Чи погоджений проект мосту через Бистрицю Солотвинську зі всіма відповідними службами і органами?" ухилився від відповіді і вийшов з залу?
Svitlana Svitlana wrote on 16.05.2018 at 20:08:
Доброго дня, шановний пане Руслане. Хочу звернути Вашу увагу на одну проблемну «ділянку» нашого міста: це невелика частина дороги біля парку в районі Г.Хоткевича ( заїзд з вул.Укр.Девізії). Дорога проходить повз два двох-поверхові будинки за адресами вул.Трильовського,1 та Покутська,4(хоча вони розташовані поруч). Цей проблемний проміжок грунтової дороги в дощову пору року стає суцільним болотом, а в суху - пилюкою. Ще також хочу звернути Вашу увагу на зарослий і не почищений парк біля цих будинків, це не тільки зона інфекції з купою сміття, а й місце, з якого всі відвідувачі парку зробили громадський туалет. Логічно, що людині потрібно десь справляти свої фізичні потреби, але, згідно з етичними нормами, це потрібно робити у спеціально облаштованих місцях. Обране місце для туалету активно використовують для відпочинку: тут розташовані розваги для дітей, батути, будки з морозивом і навіть штучне спортивне поле. Як раніше зазначалось, на цілий парк немає жодного Біо чи стаціонарного туалету. Будем дуже вдячні за реагування.
Svitlana Svitlana wrote on 16.05.2018 at 20:04:
Доброго дня, шановний пане Руслане. Хочу звернути Вашу увагу на одну проблемну «ділянку» нашого міста: це невелика частина дороги біля парку в районі Г.Хоткевича (заїзд з вул.Укр.Девізії). Дорога проходить повз два двох-поверхові будинки за адресами вул.Трильовського,1 та Покутська,4(хоча вони розташовані поруч). Цей проблемний проміжок грунтової дороги в дощову пору року стає суцільним болотом, а в суху - пилюкою. Ще також хочу звернути Вашу увагу на зарослий і не почищений парк біля цих будинків, це не тільки зона інфекції з купою сміття, а й місце, з якого всі відвідувачі парку зробили громадський туалет. Логічно, що людині потрібно десь справляти свої фізичні потреби, але, згідно з етичними нормами, це потрібно робити у спеціально облаштованих місцях. Обране місце для туалету активно використовують для відпочинку: тут розташовані розваги для дітей, батути, будки з морозивом і навіть штучне спортивне поле. Як раніше зазначалось, на цілий парк немає жодного Біо чи стаціонарного туалету. Будем дуже вдячні за реагування.
Валерій Валерій wrote on 04.05.2018 at 06:09:
Хто буде нести відповідальність за якість виконання робіт на площі Міцкевича? Ви готові взяти на себе відповідальність особисто? І в разі прийняття неякісно виконаних робіт як мінімум добровільно піти у відставку? Довго ще триватиме бардак при ремонті вулиць міста? Розрито купа вулиць і ніяких робіт там не ведеться місяцями. Хто має за це відповідати?
Оля Оля wrote on 03.05.2018 at 15:18:
Місто потопає у порохах!Миття проїжджої частини дороги бачу, а болото "тікає" на тротуари, "лягає" на бруківку, "чіпляється" до ніг пішоходів і вітер несе його щодня нам в очі.Наприклад, вулиця Чорновола( і багато інших) скоро буде непрохідна від бруду дорожного.Зробіть місто чистим!
Валентина Валентина wrote on 03.05.2018 at 11:21:
Чому в місті проводиться одночасно старт великої кількості ремонтних робіт і кожна зупиняється у виконанні на 1-2-3місяці в кращому випадку? (Не просіть прикладів, це означатиме, що ви ще й не в курсі, що підтверджує не контрольованість виконання робіт)
Ірена Ірена wrote on 02.05.2018 at 14:02:
Добрей день!Бачимо,що Франківськ від Пасічної до Вовчинця в новобудовах.Будівельними парканами огорожені великі площі,а попри ці паркани осіло до півметра болота.Сонце і вітер роблять свою справу і потім порохи розлітаються по житловим кварталам.Питання!Чому міська влада така лояльна до будівельних магнатів?Чи не має бути навколо будівництва чисто?Така картина біля усіх будов,але до мене як дописувачки,найблище Європейське!!! сіті Мельника по Симоненка.Дякую за пояснення.
Юлія Юлія wrote on 27.04.2018 at 09:45:
Добрий день. Зверніть увагу на двір біля Фортечного провулку (двір за ЦарХлібом). Це якісь жах - сміття, бомжі, неофіційний громадський туалет. Туристи заходять з Бастіону подивитись - жахаются.
Володимир Володимир wrote on 26.04.2018 at 18:45:
Добрий день коли дороблять двір по вулиці Сорохтея 26
Володимир Володимир wrote on 26.04.2018 at 18:41:
Добрий день коли дороблять двір по вул.Сорохтея 26
Сергій Сергій wrote on 26.04.2018 at 18:33:
Коли нарешті дійде черга до ремонту вул.Українська 8
Ірина Ірина wrote on 26.04.2018 at 18:09:
Пане мер, до яких пір по міських школах будуть їздити гастролі ? То дітям кіно якесь показують, то мультик, то якесь шоу .. І все не науково-пізнавальне , а розважальне і за батьківські гроші. Я маю на увазі не культурний похід в кіно класом з класним керівником і представниками батьківського комітету, а централізовані шкільні розважальні заходи, чуть не добровільно-примусові, та ще й під час навчального процесу. Періодичність - чуть не через кожні 2 тижні. Я пишу про 25-ту школу, але маю підозру що наша школа не єдина. Тільки не кажіть, що наше управління освіти не в курсі..
Андрій Андрій wrote on 26.04.2018 at 17:19:
Доброго дня. Підскажіть коли виділяється кошти на влаштування перехрестя Довга - Берегова- Пн.Бульвар. Тендер проводився минулого року. Дякую.
Наталія Наталія wrote on 26.04.2018 at 17:07:
Пане мер,питання стосовно нової водонапірної станції в районі вулиць Галицька - Целевича, чи буде висаджено на її території хоча б одне дерево, адже під час будівництва знищили десятки дерев,які давали тінь та захищали від шуму та пилу?
Іванка Іванка wrote on 26.04.2018 at 16:02:
Пане мер, в місті є літнє кафе, одне з яких на вічевому майдані біля фонтану, там постійно курять кальян. Я все розумію, з розпиванням алкоголю вже всі звикли, але це мало того, що чужа культура, так і на здоров’я воно впливає негативно. Це я Вам як лікар говорю. Це шкідливо, токсично і якість теж сумнівна, адже то ніхто не перевіряє. Врешті все можна прочитати і в неті. А діти, молодь яка це бачить приймає як належне і переймає. Чи можете ви це заборонити? Хоча б хай би це було в закритих приміщеннях, а не на літніх відкритих площадках.
Віктор Віктор wrote on 25.04.2018 at 20:35:
Просимо зробити хоч якусь парковку для будинку Вовчинецька196.або розширити завузьку дорогу,щоб розіхатись зустрічним авто .бо з тротуарів зчасом нічого незалишиться.Дуже просимо!
Леся Леся wrote on 25.04.2018 at 17:12:
Стосовно робіт в дворі по Чорновола 94,96,98. Робітники пропустили двір вздовж 94 будинку, почали з 96. На запитання, чи повернуться вони до 94, відповідають, що їм там не казали робити. Роз'ясніть, будь ласка, бо мешканці стурбовані!
Ігор Ігор wrote on 25.04.2018 at 08:47:
Доки буде пустувати будинок залізничної лікарні на тарнавського?

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial