Баскетболісти “Говерли КФВ” двічі поспіль здобули перемогу над “Львівською Політехнікою” (ВІДЕО)

Баскетбольні команди Вищої ліги провели чергові матчі Чемпіонату України. Зокрема, в Івано-Франківську місцева «Говерла-КФВ» приймала на домашньому майданчику традиційно принципового опонента – «Львівську Політехніку». Обидва поєдинки пройшли у цікавій та напруженій боротьбі. Відтак вболівальники не нудьгували. У першій зустрічі «Говерла» лише наприкінці поєдинку зуміла задекларувати своє лідерство – 81:68.

У повторному матчі гра складалася ще драматичніше. На початку останньої хвилини 4-ї чверті суперників розділяло всього три очки. Втім, гості не спромоглися належним чином організувати атаку. Відтак, друга перемога поспіль дісталася «ведмедям» – 72:68. Після звітного туру в активі «Говерли» наразі 13 перемог у 24-х поєдинках. І п’ята сходинка в турнірній таблиці Вищої ліги.

В наступному турі, який стартує цього тижня, івано- франківські баскетболісти гостюватимуть у Черкасах. Там зустрінуться із дублюючим складом «Черкаських Мавп».

Михайло Березень, Мирон Василик, новини на Вежі.