НОВИНИ

Допомога як зброя (ВІДЕО)

Допомога як зброя (ВІДЕО)

Автомати, міни та гранати у середмісті Івано-Франківська. Щоправда, лише навчальні. Військовослужбовці організували виставку зброї, якою воюють на Донбасі. Кажуть, мета благородна – ознайомити цивільних із різними видами боєприпасів. Та головне, застерегти дітей не торкатися до подібних знахідок. Коломиянин Яків лише кілька днів, як повернувся із фронту. Та вже шукає заняття, яким би міг допомогти країні вдома.

Демонструє зброю військовослужбовець Володимир Калиняк. Каже, майже кожен зі справжніх боєприпасів довелося тримати в руках. Юнак пройшов усю війну, починаючи із Майдану. А за його переміщенням можна відображати карту найзапекліших бойових дій на Сході України.

Як і його побратим Яків, Володимир намагається якнайбільше розповісти про стрілецьку зброю, з якою знайомий.

Із таким озброєнням важко воювати, кажуть перохожі. Ті, хто мав справу із боєприпасами, питають, А де сучасне озброєння армії ?

А от дітям цікаво. Особливо хлопчикам подобається тримати в руках автомат.

Поруч із виставкою на площі Ринок розмістили фотографії. Це будні бійців, котрі нині на передовій. А також цікаві моменти, на які звертають увагу поміж обстрілами. Поруч – ящики від боєприпасів, що на виставці служать скриньками для збору коштів на допомогу армії. Виставка відбулася в рамках Патріотично-просвітницької молодіжної акції “Допомога твоя – найсильніша зброя”. А добрий настрій створювали юні артисти. Із піснями про Україну.

Оксана Семко, Андрій Бойко, Новини на “Вежі”.

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial