НОВИНИ

“Галицький бал” (ВІДЕО)

"Галицький бал" (ВІДЕО)

Прикарпатська молодь поринула в атмосферу шляхетних вечорів минулого століття. Юні пани та панянки кружляли в танку на традиційному “Галицькому балі”. Його проводять уже 11 років поспіль. На Галицький бал – червоною доріжкою. Гостей зустрічає оркестр під музичний супровід класичних творів. Тут панує незмінний дрес-код: для дівчат довга вечірня сукня, для юнаків – чорний фрак та метелик. Вишуканий танцювальний вечір для студенства організовує ректорат Прикарпатського національного університету.

Кожна дівчина мріє бодай раз в житті перетворитися на казкову принцесу. “Галицький бал” – це чудова нагода втілити цю мрію в реальність.
Ірина – студентка економічного факультету . Ретельно чепурилася до балу.

“Галицький бал” відкрив традиційний танок – полонез. Пари граційно відтворювали стародавню бальну ходу. Цього року організатори підготували насичену програму для гостей вечора. На паркеті виступали вихованці місцевих танцювальних шкіл. А також юні дарування , які вже підкорили танцювальну першість світового рівня.

Від “Галицького балу” взахваті і постійні відвідувачі, і ті , хто вперше завітав на шляхетну вечірку. Гості стверджують, це безперечно культова культурно-мистецька подія Івано-Франківська

Вперше в самому серці колишнього Станіславова студенти зі Львова та Чернівців. А також гості з Китаю.

Гості балу не лише розважалися , але й змагалися за краще вбрання , зачіску та макіяж. Компетентне журі визначало князя та княгиню вечора.

Віра Лутчин, Андрій Бойко, новини на Вежі

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial