НОВИНИ

Громадські активісти пропонують змінити проект “Галицького” моста (ВІДЕО)

Громадські активісти пропонують змінити проект "Галицького" моста (ВІДЕО)

Не дві, а чотири смуги руху автотранспорту на “Галицькому” мості пропонують представники Громадської ради. Активісти кажуть, розширення шляхопроводу доцільне з огляду на інтенсивність трафіку в “пасічнянському” напрямку . Попри це північно-східна околиця Івано-Франківська немає належної об’їздної дороги. Окрім того, Громадська рада не задоволена запропонованою дорожньою розв’язкою з боку вулиць Надрічна та Хіміків. Свої пропозиції громадські активісти неодноразово адресували керівництву міста та області.

Наявний міст через ріку Бистрицю Солотвинську – аварійний, стверджують фахівці. Шляхопровід потребує негайного капремонту. Оскільки це єдине сполучення з мікрорайоном “Пасічна” , зазначили в Громадській раді. Закрити цей міст поки-що не можливо. Протяжність проїзджої частини 14 – метрів, що свого часу дозволило розмістити 4 смуги руху транспорту в обидва боки.

В Службі автомобільних доріг погоджуються, двосмуговий міст замалий для потреб обласного центру Прикарпаття. Однак це комунальна дорога і рішення стосовно його спорудження приймає виключно замовник робіт. До речі , представники УКБ та проектної організації на зустріч з громадськістю не з’явилися.

В мерії пояснюють, новий міст на “Пасічну” запроектований згідно з наявними потребами та фінасовими можливостями громади Івано-Франківська. Адже споруджується він виключно за кошти міського бюджету.

Наразі розробляється проект транспортної розв’язки на з’їздах з обох кінців “Галицького” мосту. Враховуючи наявну ширину дотичних доріг, наголошують в мерії. Підрядники вже заклали фундамент майбутнього шляхопроводу.

Віра Лутчин, Юрій Храбатин, Новини на Вежі.

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial