Хореограф Антон Овчінніков виступив з виставою у Франківську (ВІДЕО)

Це не дискотека 80-х. Це символічний соло-перформанс Антона Овчіннікова «Десинхронізація». Київський хореограф виступив з оригінальною виставою в Івано-Франківську. У рамках фестивалю «Порто Франко».

Представлений перформанс Антон Овчінніков створив два роки тому. Це мистецька спроба виявити впливи СРСР на формування пострадянської людини. На сцені обласного театру ляльок відбувся своєрідний творчий процес самоідентифікації. Аналіз цінностей, життєвих орієнтирів та свідомості людини, яка зріла як особистість в умовах радянського союзу.

Окрім стільця автор перформансу під час вистави використовував важливий атрибут СРСР – диско-кульку з дискотеки 80-х. Вона символізувала повернення в минуле. Усю виставу киянин побудував на танцях, театралізації та діалозі. Він ділився із глядачами спогадами зі свого радянського минулого. Та спонукав їх до цього. Згадував про остогидлий молочний кисіль в дитсадку, безкоштовні радянські квартири, уроки з української та англійської мови, іноземні гурти та ношений одяг з-за кордону. Все, що формувало людину СРСР.

Соло-перформанс “Десинхронізація” бачили глядачі в низці українських міст, Литві та Польщі. Без авторських висновків, вона спонукає глядачів шукати відповіді…

Ольга Цьома, Віктор Костинюк, Новини на «Вежі».

Схожі записи

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

ПОГОДА

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com