НОВИНИ

«Карітас» осмислює український та світовий досвід миробудування (ВІДЕО)

«Карітас» осмислює український та світовий досвід миробудування (ВІДЕО)

Як грім серед ясного неба… Так у їхнє життя прийшла війна… Обставини змусити одних покинути власні домівки. І податись на пошуки кращої долі. 5 (( Відео поверх начитки 01:17-01:21 )) А інших – стати на захист України.

Є ще третя сторона, де зібралися небайдужі до чужої біди. Збитих із ніг війною в Івано-Франківську узяв під своє крило благодійний фонд «Карітас». Спершу надавав гуманітарну допомогу. А пізніше розпочав миробудування. Так стартував проект «Об’єднуючи людей заради миру». За рік своєї діяльності його ініціатори охопили 9 регіонів України.

Андрій Фармуга не чекав повісток чи примусових мобілізацій. На передовій війни став ще в момент її зародження. Каже, на початку бойових дій такої уваги та підтримки від співвітчизників, які є нині, українським захисникам не вистачало. Доводилося самотужки лікувати тілесні та душевні рани.

Перш ніж оселитися в Івано-Франківську, переселенка Ольга Грушко разом із сім’єю подолала тисячі кілометрів. Тікаючи від обстрілів та окупантів.

Нині усі вони зібралися під мирним небом. Аби поділитися із тими, хто опинився у схожих життєвих ситуаціях, власним досвідом. Та допомогти їм адаптуватися у новому середовищі. Такі конференції волонтери «Карітасу» проводять по всій Україні. За останній рік благодійний проект «об’єднав заради миру» понад три тисячі осіб.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial