НОВИНИ

“Код Федорука” (ВІДЕО)

"Код Федорука" (ВІДЕО)

Розшифрували «Код Федорука». Книгу із таємничою назвою презентували в Івано-Франківську. На її сторінках – спомини про відомого українського науковця-кібернетика Павла Федорука. П’ять років тому на 41-му році життя серце колишнього проректора Прикарпатського університету перестало битися. Його наукові доробки та згадки у засобах масової інформації тепер зібрані у присвяченому Федорукові виданні. Яким він був і про що мріяв – у збірнику згадали колеги, друзі і рідня. Ті, хто знали Павла Івановича не лише як науковця, але й як особистість.

Хто володіє інформацією, той володіє світом. У цьому Павло Федорук був упевнений. Свого часу він одним із перших заговорив про інформаційну зброю.

З дитинства Павло цікавився усім довкола, розповідає його мати Зінаїда Федорук. Тому й майбутній фах образ не відразу. Спершу робив ставку на творчі таланти.

Він умів ламати стереотипи. Так згадує про колегу нинішній ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда. Каже, у свої молоді роки він зумів досягти того, до чого більшість іде чи не усе життя.

А те, що не встиг реалізувати, стало своєрідним поглядом у майбутнє. Зокрема, розвиток інформаційних технологій в освіті. Та головне – дистанційна форма навчання.

Павло Федорук багато подорожував, розповідають у його близькому оточенні. Не так з метою естетичного задоволення, як із пізнавальною ціллю. Науковець ретельно вивчав досвід інших країн. Та мріяв втілити його у своїй державі. Таким був «Код Федорука».

Ірина Головенко, Андрій Бойко. Новини на «Вежі».

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial