Легендарний “Спартак” знову на полі (ВІДЕО)

Легендарний “Спартак” знову на полі. Щоправда, цього разу його ветерани вийшли, аби отримати грамоти з рук перших осіб обласного центру. Свого часу прикарпатська команда дебютувала у класі “Б” чемпіонату СРСР. А відтак вийшла на національний рівень вітчизняного футболу. Це був зірковий час для “Спартаку”, згадують ветерани. Івано-Франківський клуб виборював футбольну першість у вищій лізі.

Михайло Гнатишин грав у футбол з раннього дитинства. Спочатку у складі “Спартаку”. А згодом став другим тренером команди з новою назвою “Прикарпаття”. Стверджує, успіх футболістів забезпечує злагоджена гра, правильно розробленена тактика та, безумновно, палка підтримка відданих вболівальників.

Нині відбувається відродження легендарного “Прикарпаття”. За сприянням Івано-Франківської мерії вперше сформовано народний футбольний клуб. На переконання представників місцевої влади, прикарпатські ветерани футболу повинні бути прикладом для молодих спортсменів.

Нині “Прикарпаття” виступає у другій лізі. А «Тепловик-ДЮСШ-3» грає в аматорському чемпіонаті України. У першому турі нового сезону вони зустрінулися з “Енергією” з Нової Каховки. Господарі поля з першого тайму стали лідером гри. 1:0 на користь “Прикарпаття”.

До кінця гри “Енергії” так і не вдалося наздогнати “Тепловик”. Матч завершився з рахунком 3:1. Перемогу здобули іванофранківці.

Схожі записи

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

ПОГОДА

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com