НОВИНИ

Логотип Івано-Франківська (ВІДЕО)

Логотип Івано-Франківська (ВІДЕО)

В Івано-Франківській мерії завершилося голосування щодо логотипу міста. На офіційному сайті міськвиконкому було представлено 8 варіантів. Майже півсотні іванофранківців віддали свої голоси за другу пропозицію. Вона і стала переможцем. Після оприлюднення результатів онлайн-опитування в соціальних мережах піднялася хвиля обурення.

Своє невдоволення щодо нового логотипу міста висловили і перехожі.

Місцеві дизайнери також розкритикували запропонований логотип. Представники брендингової компанії створили візуальну символіку для “Франківського півмарафону”, Краєзнавчого музею та ФК “Прикарпаття”. Кажуть, цей логотип виконаний не професійно.

Переможний логотип створили ще у 2010 році , наголошують в мерії . Його розробник – місцевий дизайнер Ігор Гуцуляк. Тоді цей символ не отримав підтримки громади. Чиновники вирішили дати другий шанс даному “лого”. Додавши декілька конструктивний елементів. В мерії наголошують, це не остаточний варіант, а лише його основа. Невдовзі міська влада проведе конкурс на створення логотипу Івано-Франківська. За підтримки канадського проекту “ПРОМІС”.

У 2014 році громадські активісти створили власну версію логотипу Івано-Франківська. Над його розробкою працювали столичні фахівці. Вони дослідили особливості обласного центру . За основу обрали чотирикутний знак міської Ратуші. Хрестоподібний символ також уособлює образ вишиванки. Його розробник Роман Гаврилаш каже, міська влада зверталася до власників авторських прав щодо використання цього логотипу. З певними мотифікаціями . Однак це суперечить їхній концепції.

В мерії закликають мешканців міста конструктивно долучитися до створення логотипу міста. А не займатися лише критикою у соціальних мережах.

Віра Лутчин, Андрій Бойко, Новини на Вежі

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial