ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР

Про головні загрози неконтрольованого накопичення ТПВ (ВІДЕО)

Про головні загрози неконтрольованого накопичення ТПВ (ВІДЕО)

Головна екологічна проблема 21-го століття, поряд з природніми катаклізмами, нині є сміття. Про головні загрози неконтрольованого накопичення ТПВ розкажемо Вам у програмі “Людський фактор”
 
Все сміття в Івано-Франківську роками звозять на муніципальний “Полігон”, що в селі Рибне. Це – гори будівельних залишків та побутових відходів. Під багаторічними прошарками відходів – фільтрат. Це рідина, яка утворюється в результаті перегнивання ТПВ. Оскільки органічні залишки складають більше половини всього сміття на полігоні, відбуваються природні процеси. А це, в свою чергу, спричиняє другу проблему – утворення метану, або залишкового газу. Ці два фактори можуть спричинити екологічну катастрофу, стверджують фахівці.
 
Загальна площа Рибненського сміттєзвлища становить понад 20 гектарів. 13 з яких безпосередньо відведені на захоронення ТПВ. А під сміттям понад 30 тисяч кубометрів фільтрату. “Полігон” оснащений цілою системою виведення фільтратів з території. Будівництво сучасного фільтратопроводу триває понад 5 років. Від села Рибне до мікрорайону Пасічна, але його будівництво тимчасово заморожено.
 

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com