Міжнародний мистецький фестиваль «Порто Франко» наближається до пристані (ВІДЕО)

Міжнародний мистецький фестиваль «Порто Франко» наближається до пристані. В Івано-Франківську він кине якір у середині червня. Уже втретє місто перетвориться на мистецький порт. Відтак на чотири дні зіллється воєдино візуальна і музична творчість. Та інтегрується у міський простір.

А відкриватимуть фестиваль яскравим театралізованим шоу. На даху облмуздрамтеатру. Аби ближче до космосу. Втім, головним «кораблем» «Порто Франко», розповідають митці, стане Палац Потоцьких. Зокрема, для візуального мистецтва.

Нове життя обіцяють і колишньому заводу «Промприлад». Для нього організатори уже пишуть цікаву історію. При цьому зберігають інтригу, натякаючи – далеко не промислову. Між тим, «портова» тематика, кажуть, приведе й до головних міських водойм.

Близько двох десятків заходів щоденно. На основних мистецьких локаціях Івано-Франківська. Фестивалем житиме усе середмістя, запевняють організатори. Ну і, звісно, куди ж без сюрпризів.

Усе буде не менш потужно, аніж торік, обіцяють творці «Порто Франко». Кажуть, навіть сильніше і масштабніше. Організатори мають намір вивести фестиваль на європейський рівень. Та заполонити ним увесь простір.

Ірина Головенко, Андрій Шустикевич. Новини на «Вежі».

Схожі записи

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

ПОГОДА

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com