НОВИНИ

“Молодь і влада” (ВІДЕО)

"Молодь і влада" (ВІДЕО)

Молодих та активних мешканців Івано-Франківська запрошують у чиновницькі крісла. В рамках проекту “Молодь і влада” . Під патронатом міської ради. Відтак кожен бажаючий матиме змогу долучитися до керівництва міста та ознайомитися з особливостями місцевого самоврядування з середини. Для цього потрібно заповнити анкету та пройти співбесіду. Відбіркова комісія надаватиме перевагу перспективним випускникам вишів. Організатори наголошують, стажування в мерії – це відповідальний крок . Як правило, лише половина кандидатів проходять до фіналу програми.

Проет “Молодь і влада” триває 10 років. За цей час він вийшов за рамки стажування, напголошують організатори. Спільно з громадськими спільнотами влаштовують практикантам інтеркативне дозвілля. Це – дискусійні клуби, Stand-up вечори та “Ігри розуму “. Такі заходи допомагають студентству проявити свої інтелектуальні здібності та творчі задатки.

За умовами проекту кожен стажер самотужки обирає напрямок практики та навіть галузеві структури виконавчого комітету, де б він бажав попрацювати. Кращі учасники проекту можуть навіть отримати пропозицію подальшого працевлаштування.

Загалом проект “Молодь і влада” успішно закінчили понад півтисячі учасників. Півсотні з них уже працюють в органах місцевого самоврядування.

Віра Лутчин , Андрій Бойко , Новини на Вежі

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial