НОВИНИ

“Мовою серця” про головне… (ВІДЕО)

"Мовою серця" про головне... (ВІДЕО)

Слова, що відбивають ритм у грудях… В Івано-Франківську говорили про кохання. На другому Всеукраїнському літературному фестивалі «Мовою серця». Пристрасно, емоційно та натхненно. Інакше й не можна передати почуття любові, переконаний відомий поет та журналіст Дмитро Лазуткін. Щоправда, каже, словесною відвертістю у поетичних рядках потрібно «маневрувати» обережно.

Можливо, саме завдяки простоті та «трепетності» поетичного стилю, вірші Дмитра Лазуткіна користуються популярністю серед українських музичних гуртів. Втім, зізнається поет, авторська інтерпретація часто суттєво відрізняється від виконавської.

Для івано-франківської молоді Дмитро Лазуткін підготував «червонокнижні» вірші (ПОКАЗАТИ ЗБІРКУ!). Поезії зі збірки трирічної давнини. Їх, каже автор, «орієнтував» саме на таку вікову аудиторію. Втім, зізнається, ці передбачення не завжди справжуються.

А між тим заговорили і про іншу сторону реальності. Тема війни, каже автор, зайняла третину усієї збірки. Адже, нині вона – на часі.

Дивувати контрастом Лазуткін уміє, запевняє модератор поетичних читань Власта Власенко. І не лише в тематичному творчому «наборі», а й у житті. Поетична натура Дмитра вдало поєднується з активною громадською діяльністю та спортивним азартом.

На поетичних читаннях в Івано-Франківську Дмитро Лазуткін презентував також поезії зі ще не виданої збірки. Її появи, зізнається, варто чекати на початку наступного року. Назви книги автор поки що не розголошує. Втім, привідкриває завісу її тематичного наповнення.

Ірина Головенко, Андрій Українець. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com