На початку місяця розпочався благоустрій вулиці Військових Ветеранів (ВІДЕО)

Довгоочікуваного ремонту дочекалися мешканці на вулиці Військових Ветеранів. Тут повністю здійснюють благоустрій міжбудинкового проїзду. Облаштовують відпочинову зону та парковку, розповідають підрядники. Проектом передбачено 10 місць для автівок. Наразі вони викладають пішохідні доріжки.

Мешканці згадують, прибудинкова територія роками була у жахливому стані. Відтак потребувала негайної реконструкції. Тамтешні панянки пильно стежать за виконанням благоустрою. Спостерігають зі звичної позиції – лавочки біля під’їзду. Невдовзі тут з’являться сучасні вуличні меблі.

Довподоби розпочатий ремон двору і молодим татусям. Вони часто виходять з малечею на прогулянку. Кажуть, раніше вийти з будинку з дитячим візком було справжнім випробуванням. Навіть чоловікам доводилося прикладати зусиль.

Благоустрій вулиці Військових Ветеранів розпочався на початку місяця. Невдовзі цей мікрорайон перетвориться на затишний оазис для мешканців прилеглих будинків, подалі від міської метушні.

Слідом за міжбудинковими проїздами, комунальники розпочнуть капремонту прилеглої вулиці. Згідно з проектом замінять асфальтне покриття та облаштують тротуари по обидва боки дороги.

Схожі записи

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

ПОГОДА

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com