НОВИНИ

На прийом – до мера (ВІДЕО)

На прийом - до мера (ВІДЕО)

У кого що «болить»… У Центрі надання адміністративних послуг знову гамірно. Охочих особисто поспілкуватися із очільником Івано-Франківська, як завжди, чимало. У надії отримати допомогу від держави очікує і багатодітна мати Олександра. Каже, для її непосидючого «щастя» у домі стало затісно.

Іванофранківець Павло також прийшов боротися за територію. Однак, не житлову, а громадську. Разом із іншими мешканцями свого будинку він уже 10 років протидіє непорядному сусідові.

Увесь цей час тамтешні мешканці змушені терпіти такі незручності. Однак, миритися з ними не мають наміру. Через це від 2013-го оббивають пороги чиновницьких кабінетів. А віз і нині там. Територія приватного помешкання обгороджена колючим дротом. І її цілодобово стереже величезний собака, розповідають містяни. У міській раді кажуть, цей паркан справді встановлений без дозволу. Об’єкт – на контролі муніципальної інспекції з благоустрою.

Більшість – із «ґаздівськими» питаннями. Дехто – з “культурними” ініціативами.

Однак, навіть на такі нестандартні звернення у Мерії обіцяють реагувати. Адже насамперед прагнуть бути ближчими до громади. Та руйнувати бар’єри при вході у владні кабінети.

Михайло Березень, Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial