НОВИНИ

На Прикарпатті шокуюче вбивство болгарської студентки (ВІДЕО)

Вбив, запакував у валізу … і викинув у озеро. На Прикарпатті шокуюче вбивство болгарської студентки. Її розшукували ще з ще з початку літа. А знайшли за сотню кілометрів від Івано-Франківська. У … валізі.

Тіло Дішлі Елі Зія направили на експертизу. Фахівці встановили – дівчина померла від численних побоїв.

Що до зникнення та вбивства Елі причетний її бойфренд Ельдар, з яким вона проживала останні півроку, копи зрозуміли майже одразу. Він, кажуть, лише вдавав, що розшукає дівчину. Натомість – «замітав сліди».

Ельдар – теж іноземець. Громадянин Туркменистану. А отже затримувати його більше аніж на три години, без обґрунтованих обвинувачень, правоохоронці не могли.

Студенти жили ось у цій квартирі. Саме тут, переконані копи, і відбулася трагедія. Ельдар ввечері забив дівчину до смерті. Начебто через ревнощі до інших залицяльників болгарської студентки.

Ельдар та Еля навчалися на одному курсі Івано-франківського медичного університету. Опановували професію дантиста. Однокурсники – шоковані. На людях то була – ідеальна пара.

Позбутися тіла юнакові допоміг місцевий мешканець. Саме він порадив відвести мертву Елю за сотню кілометрів. Ельдара затримали. Але жодних показів не дає. І винним себе не вважає. Та у слідчих наразі достатньо доказів, аби оголосити йому підозру. За вбивство дівчини може отримати до 15 років позбавлення волі.

Михайло Березень, Віктор Костинюк, Новини на “Вежі”.

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial