НОВИНИ

На стику часів (ВІДЕО)

На стику часів (ВІДЕО)

Нове обличчя старої вулиці. Комунальники завершують реконструкцію старовинної Тринітарської. Це – унікальний для Івано-Франківська проект, запевняють у Мерії. Адже на цій вулиці планують «звести» минуле і сьогодення.

Такою «трилінкою» до реконструкції була встелена Тринітарська. Її зберегли та переклали заново. Поруч із нею, кажуть комунальники, прокладуть аналогічну австрійську бруківку, «родом» із площі Міцкевича. Втім, попри використання старих матеріалів, запевняють у профільному департаменті, Тринітарська набуде нового благородного вигляду.

До того ж, тут повністю замінили підземні мережі. Та встановили дощові решітки, аби опади не перетворювали пішохідну вулицю на переплавну. До слова, автомобілям на Тринітарській місця не буде, запевняють у Мерії. Вулицю планують зробити максимально комфортною та затишною для містян. Між тим,ініціативу збереження історичної частини Івано-Франківська підтримали й мешканці довколишніх будинків. А також підприємці, які орендують приміщення на Тринітарській. Спільними зусиллями вони пообіцяли відновити автентику тутешніх пам’яток архітектури.

Ірина Головенко, Андрій Бойко. Новини на «Вежі».

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial