НОВИНИ

Народна нагорода (ВІДЕО)

Народна нагорода (ВІДЕО)

“Найкращий спортсмен місяця в Івано-Франківську”. Цього титулу у січні удостоївся таеквондист Віталій Соловей. З початку року прикарпатський спортсмен взяв участь у двох змаганнях міжнародного рівня. Зокрема, тричі виходив на поєдинок на Кубку Європи, що відбувався в італійському Тревізо. І вкотре отримав найвищу нагороду.

Проголосувати за улюбленого спорстмена міг кожен бажаючий. На сайті міськради та одному із регіональних інтернет-ресурсів.

Визначення кращого спортсмена кожного місяця – це ідея Департаменту молодіжної політики та спорту.
Тут кажуть, нині в Івано-Франківську культивується близько 60-ти видів спорту. Їх варто популяризувати. Ну а місто повинне знати своїх героїв.

Віталій Соловей – майстер спорту України з таеквондо, вихованець заслуженого тренера України Олега Соловея. Розповідає, постійно працює над собою. І неучасть в змаганнях не означає, що спортсмен відпочиває. У формі треба бути завжди. Звичайний день у Віталія Соловея розписаний похвилинно.

Як і Віталія Соловея, кращого спортсмена кожного місяця урочисто нагороджуватимуть у міськраді. Ну а меценати і надалі обіцяють підтримувати їх подарунками.

Оксана Семко, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial