Легендарний “Спартак” знову на полі (ВІДЕО)

Нині відбувається відродження легендарного “Прикарпаття”.

Легендарний “Спартак” знову на полі (ВІДЕО)

Легендарний “Спартак” знову на полі. Щоправда, цього разу його ветерани вийшли, аби отримати грамоти з рук перших осіб обласного центру. Свого часу прикарпатська команда дебютувала у класі “Б” чемпіонату СРСР. А відтак вийшла на національний рівень вітчизняного футболу. Це був зірковий час для “Спартаку”, згадують ветерани. Івано-Франківський клуб виборював футбольну першість у вищій лізі.

Михайло Гнатишин грав у футбол з раннього дитинства. Спочатку у складі “Спартаку”. А згодом став другим тренером команди з новою назвою “Прикарпаття”. Стверджує, успіх футболістів забезпечує злагоджена гра, правильно розробленена тактика та, безумновно, палка підтримка відданих вболівальників.

Нині відбувається відродження легендарного “Прикарпаття”. За сприянням Івано-Франківської мерії вперше сформовано народний футбольний клуб. На переконання представників місцевої влади, прикарпатські ветерани футболу повинні бути прикладом для молодих спортсменів.

Нині “Прикарпаття” виступає у другій лізі. А «Тепловик-ДЮСШ-3» грає в аматорському чемпіонаті України. У першому турі нового сезону вони зустрінулися з “Енергією” з Нової Каховки. Господарі поля з першого тайму стали лідером гри. 1:0 на користь “Прикарпаття”.

До кінця гри “Енергії” так і не вдалося наздогнати “Тепловик”. Матч завершився з рахунком 3:1. Перемогу здобули іванофранківці.