Міжнародний мистецький фестиваль «Порто Франко» наближається до пристані (ВІДЕО)

Організатори мають намір вивести фестиваль на європейський рівень.

Міжнародний мистецький фестиваль «Порто Франко» наближається до пристані (ВІДЕО)

Міжнародний мистецький фестиваль «Порто Франко» наближається до пристані. В Івано-Франківську він кине якір у середині червня. Уже втретє місто перетвориться на мистецький порт. Відтак на чотири дні зіллється воєдино візуальна і музична творчість. Та інтегрується у міський простір.

А відкриватимуть фестиваль яскравим театралізованим шоу. На даху облмуздрамтеатру. Аби ближче до космосу. Втім, головним «кораблем» «Порто Франко», розповідають митці, стане Палац Потоцьких. Зокрема, для візуального мистецтва.

Нове життя обіцяють і колишньому заводу «Промприлад». Для нього організатори уже пишуть цікаву історію. При цьому зберігають інтригу, натякаючи – далеко не промислову. Між тим, «портова» тематика, кажуть, приведе й до головних міських водойм.

Близько двох десятків заходів щоденно. На основних мистецьких локаціях Івано-Франківська. Фестивалем житиме усе середмістя, запевняють організатори. Ну і, звісно, куди ж без сюрпризів.

Усе буде не менш потужно, аніж торік, обіцяють творці «Порто Франко». Кажуть, навіть сильніше і масштабніше. Організатори мають намір вивести фестиваль на європейський рівень. Та заполонити ним увесь простір.

Ірина Головенко, Андрій Шустикевич. Новини на «Вежі».