НОВИНИ

Незавершена війна (ВІДЕО)

Незавершена війна (ВІДЕО)

Боротьба, що не завершувалася… В Івано-Франківську презентували фотопроект «Два століття – одна війна». Цикл виставок, присвячених збройному протистоянню українського народу проти російського імперіалізму. У часи визвольного руху та сучасної війни на Сході країни. У 21-му столітті, кажуть творці проекту, українці продовжують вести свої національно-визвольні змагання.

Одна війна – і зброя ворога незмінна, наголошують творці виставки. Нині, як і колись, українці змушені протистояти не лише силовому, а й пропагандистському наступу. Це – одна із 27-ми сюжетних ліній фотоекспозиції.

Гірка історична правда не залишила байдужими відвідувачів виставки. Світлинами перейнялися як старше покоління, так і молодь. Висновок зробили один – історії властиво повторюватися.

«Два століття – одна війна» – дітище двох київських громадських організацій – «Молодіжно-націоналістичного конгресу» та фундації «Вільні люди». Старі фото, розповідають активісти, підняли з архівів Служби Безпеки України. Сучасні світлини зробили військові фотографи Макс Левін та Маркіян Лесейко. Більшість із них – створені у 2014-му. Є й «свіжіші» – з останніх двох років. Над проектом автори працювали два з половиною місяці.

А, відтак, розпочали промо-тур містами України. З одноденними виставками уже відвідали пів-Заходу. Далі – Ужгород, Чернівці, Хмельницький та Вінниця.

Ірина Головенко, Андрій Бойко. Новини на «Вежі».

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial