НОВИНИ

Осінній призов (ВІДЕО)

Осінній призов (ВІДЕО)

В обласному військкомісаріаті підбили підсумки осіннього призову в Збройні сили України. На Прикарпатті планувалося покликати у солдатський стрій 4-ри сотні юнаків. В облвійськкоматі кажуть, всі новобранці пройдуть військову підготовку у спеціальних навчальних центрах. Як правило, призовників в зону АТО не направляють. Призову на строкову службу підлягають юнаки, котрим на момент відправлення в армійські казарми виповнилося 20 років. Але не старші 27-річного віку. В основному, призовники службу проходять у сухопутних військах.

Між тим, поліція закликає призовників не ухилятися від служби в армії. Таких випадків в області зафіксовано понад три десятки. Якщо їхню провину доведуть, ці юнаки нестимуть кримінальну відповідальність. Їм загрожує позбавлення волі до 5-ти років

Також військкомат запрошує чоловіків служити у Збойних силах України за контрактом. Окрім матеріальної винагороди солдати отримують низку соціальних привілеїв.

Наразі армійську службу уже проходять близько три сотні прикарпатців. Деякі з них заявили про намір продовжити армійську кар’єру.

Віра Лутчин, Михайло Березень, Новини на Вежі

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial