НОВИНИ

Парламентська діяльність (ВІДЕО)

Парламентська діяльність (ВІДЕО)

Робота в Раді. Прикарпатські депутати – в першій “десятці” лідерів. За законотворчою діяльністю та активністю у виборчому окрузі. Такі результати моніторингу Громадянської мережі “Опора”. Щоправда, досліджували експерти діяльність лише чотирьох депутатів-мажоритарників.

Нардеп Анатолій Дирів, що представляє інтереси Рожнятівщини та Долинщини, у загальному рейтингу серед усіх народних обранців посів 6-е місце. Вхід до “десятки” йому забезпечили майже півсотні прийомів громадян, участь у роботі в органах місцевої влади та три десятки візитів у виборчий округ.

Лише на двох позиціях нижче знаходиться народний депутат від Верховинського, Снятинського та Косівського районів Юрій Соловей. Це – середня оцінка за активне голосування, чималу кількість поданих депутатських запитів, виступів, законопроектів. А також звітування перед виборцями. Позафракційний Юрій Дерев”янко у зведеному рейтингу – 38-ий. За моніторином “Опори” нардеп протягом 6-ої сесії Верховної Ради не здійснював особистих прийомів громадян, а про свою діяльність поширив друкований звіт. Віктор Шевченко серед 88-ми мажоритарників посів 52-гу позицію. В окрузі 4 рази зустрівся із виборцями та двічі брав участь у заходах органів місцевої влади.

В “Опорі” прогнозують, на таку ж активність прикарпатських нардепів слід чекати і в роботі сьомої сесії Верховної Ради України.

Оксана Семко, Андрій Бойко, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com