Павло Табаков: “Якщо в собі “носити” велике зерно любові – воно обов`язково повернеться, і в рази більше”

Гостем радіошоу «Зроблено в Україні» став Павло Табаков. Співак розповів, яку вокальну техніку застосовує перед виходом на сцену, про створення власного мюзиклу та історію пісні «Любов жива».
 

Павло Табаков — український співак, музикант, композитор, аранжувальник. Переможець п’ятого сезону телепроекту «Шанс». Півфіналіст другого сезону шоу «Україна має талант». Учасник національного відбору Євробачення-2011. Переможець телепроекту «Голос Країни 2» в команді Діани Арбеніної.
 

IMG_2090
 

– Чому хочеться кохати і любити саме весною?
 

– Не мені це треба пояснювати (сміється). Тут, радше, фізіологічні процеси спрацьовують. Весна випромінює флюїди, коли все починає рости. Ми ж так само є частинкою Планети, ми просто про це інколи забуваємо. Ми ростемо разом із нею. Так як дерева і квіти ростуть. Усе пробивається весною. Усе так само у нас розквітає. Дай Бог, аби не росли і не прогресували ніякі хвороби, всі були здорові аби росло лише Ваше кохання все більше і більше.
 

– Любов Жива! Це можна доводити багатьма способами. Пісня – це спосіб найбільш милозвучний, де душа співає. Як народилася пісня “Любов жива”?
 

– Все починається з особистого. Спочатку я говорив із поетесою і дав такий правильний поштовх, правильні думки, який має бути текст. Музика була написана раніше, аніж з`явився текст. Є гарна пісня у Елтона Джона “Sorry Seems To Be The Hardest Word” як важко іноді сказати “вибач”. Я у свій час сказав “вибач” дівчині з якою зустрічався, тепер вона моя дружина (сміється). Тепер у нас двоє діток. Це таке магічне пробачення. Ось тепер є підтвердження цієї історії у пісні “Любов жива”. Втім вона містить у собі глобальний меседж до всіх, послання, що Любов реально спасає. Вона спасає від усього і вона має спасти цей світ. Ми бачимо стільки зараз агресії, наскільки світ перевертається з голови на ноги і з ніг на голову – туди-сюди. Якщо ми в собі будемо носити велике зерно Любові і роздавати його щедро всім своїм близьким, рідним, дітям. Воно обов`язково повернеться нам в 200 разів більше. І буде спасати цей світ. Тільки ми, як великі проектори, кожен із нас можемо це зробити. Ось такий глобальний меседж.
 

IMG_2094

Ведучі радіошоу “Зроблено в Україні”: Оксана Дудій та Ігор Химинець


 

– Ви були присутні на сімейних пологах,коли народжувала дружина? Як усе відбувалося?
 

– Усі приготування, які є – це класно. Але коли починаються пологи про це усі забувають. Все відбувається зовсім по-іншому. Треба бути готовим психологічно, в першу чергу. І фізично також. Я тримав дружину, вона на мені сиділа і народжувала. Раджу чоловікам підкачати м`язи спини. А потім безсонні ночі…
 

– Ви створили спочатку пісню-оригінал “Любов жива”. А потім надумали радіоремікс.
 

– Є оркестрова версія, концертна та радіоремікс. Під нього можна навіть потанцювати. І є ще одна третя версія під фортепіано. Це один з найкращих треків у концерті. Вона найкраще звучить саме під час концертів.
 

– Радіоремікс “Любов жива” опублікований цього тижня в YouTube. І вже є перший коментар від користувачки Катерини Резник. Вона написала: “Цікаво, але оригінал більше до вподоби.
 

– Я знаю багатьох, які сказали: “Танцювальна версія – просто the best”. Усе залежить від смаків людей, настрою і т.д. Катерина просто не слухала ще третю версію… (сміється)) Пісня та сама, але кожна із версій по-іншому звучить.
 

IMG_2089
 

– Як Ви налаштовуєтеся перед концертом? Чи є особливі вокальні техніки, не ті, про які пишуть в книжках. Як Ви розспівуєтеся перед концертом?
 

– У мене викладацька практика, 5 років викладав вокал. Тому я знаю найкращі розспівки, які пасують саме мені. Головне – прокачати дихання. Це, як кажуть, співоча опора. Без цього взагалі можна на сцену не виходити. Це всього-навсього 40 разів вдихнути і видихнути правильно. Це дихання по Стрельніковій. Цим методом ще дядько Паваротті займався.
 

– А Ви любите, коли Вам дарують квіти?
 

– Я взагалі люблю, коли мені щось дарують. Якщо йдеться про квіти, то я радше сам люблю їх дарувати. Я люблю, коли мені дарують музичні інструменти, роялі (сміється).
 

– Ви часто виходите на концертах “на біс”.
 

– В принципі так, я виходжу “на біс”. Але, як правило, це один раз. Багато виконавців мають різну поведінку. Хтось із американських музикантів каже так “Thank you. Good by”. І все. І скільки би не просили виходити на сцену, на цьому “крапка”. Кажуть, публіку треба трішки “голодною” залишати. Але в залежності від того, яку “крапку” треба поставити. Я люблю “на біс”, але тихий, його називають європейський. Такий повільний.
 

IMG_2087
 

– “Любов жива” була презентована у США. Як зустріли? Діаспора привела із собою американців, які змогли ознайомитися із Вашою творчістю?
 

– Коли я сольно їжджу, це переважно концерти, переважно із діаспори. Але були і американці, які приходи. Цікаві відгуки від них. Приємно, що сиділо пів зали музикантів, і навіть таких професіоналів. Якби я знав, хто там сидить, то вдвічі більше б хвилювався. Було приємно потім поспілкуватися з ними. Дуже класно ми проїхали Чикаго, як вони кажуть “Шікаго”, Клівленд, Нью-Йорк, Йонкерс та Виппані. Отримали масу насолоди, адже мали аж 4 дні аби погуляти по Нью-Йорку між концертами. В мене вражень на півроку або й на цілий рік.
 

– Ви були на Times Square?
 

– Ми були не тільки на Таймс сквері. Ми обходили усі мюзикли.
 

– Що найбільше вразило?
 

– Мене як музиканта найбільше вразили усі музичні театри, постановки. У мене був професійний інтерес. Між перервами ми бігли дивитися в оркестрову яму, як це все грається, на яких інструментах, які мікрофони. Я пишу мюзикл свій. Поки пишу першу дію. Але поки нікому нічого ще не розповідаю. Це буде серйозна, достатньо драматична історія. Одним словом ми її пишемо.
 

– То буде український мюзикл?
 

– Так, безперечно.
 

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

– А хто буде задіяний?
 

– То лише кастинг покаже, хто буде задіяний. Я більше не розповім. Коли ми його доробимо, а ми це зробимо.
 

– А коли очікувати мюзикл?
 

– Мюзикли роблять по 5 -7 років. Мюзикл – це пісень 40.
 

– Ви почерпнули досвід у американців?
 

– Так, я переглянув різноманітні мюзикли. Ми зайшли в одну школу-року. Там викладач приходить у школу і починає навчати рокові моменти. Там діти. Кастинг, вочевидь, був шалений. Хлопчина, схожий на Ленні Кравіца, виходить на сцену і починає, як кажуть музиканти “шпилити” так, що в нас аж щелепи повідпадали. Ми один на одного дивилися і кажемо: “Нічого собі, в 12-ть раків так грати на гітарі!”.
 

– У Вашому мюзиклі будуть задіяні діти?
 

– Так, у мене буде задіяний дитячий хор. Ми привеземо мюзикл обов”язково. Чекайте (сміється).
 

Павло: Всім гарної весни, наповненої великим-великим коханням та величезною любов”ю, Будьте, будь ласка, щасливими!!!
 

Оксана ДУДІЙ
 

Ігор ХИМЕНЕЦЬ

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *