НОВИНИ

Передноворічний шабаш (ВІДЕО)

Передноворічний шабаш (ВІДЕО)

Діди Морози атакують “наливайки” Невідомі в масках розтрощили місцеве кафе. А відео погрому виклали в соціальні мережі. І підписали , начебто в цьому закладі незаконно приторговують алкоголем. Провину за скоєне взяв на себе всеукраїнський рух “Наркокарателі”. На місці злочину залишили також записки. Подія трапилася у п’ятницю, напередодні новорічних свят. На виклик виїхав екіпаж Патрульної поліції та слідчо-оперативної групи.

На “новорічних ” зловмисників відкрито кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального Кодексу, – хуліганство. Невідомі анонімно прокоментували свої дії в інтернеті.

Рейди по місцевим наливайках в Івано-Франківську систематично роблять працівники Муніципальної варти. За рік їм вдалося заблокувати 4 заклади, де нелегально збували алкоголь. В тому числі виявили продаж спиртного неповнолітнім Ще здесяток “наливайок” вартові тримають на контролі. Переконані з нелегальними генделиками потрібно боротися в правовому полі. Хоча саме буква Закону стає на перешкоді ліквідації таких закладів.

На перший погляд виглядає так , що невідомі в масках роблять благородну справу, кажуть вартові. Однак діють незаконними методами.

На місці передноворічного погрому досі сліди злочину – розбита вітрина та пляжки з під алкоголю. Працівники кафе спілкуватися з журналістами не бажають . (( люфт )) Мешканці мікрорайону подивовані таким вчинком.

Аналогічні злочини зафіксовано у різних регіонах України. В тому числі місті Києві.

Віра Лутчин, Андрій Бойко, Новини на Вежі

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial