НОВИНИ

Перекрити середмістя (ВІДЕО)

Перекрити середмістя (ВІДЕО)

Середмістя – територія пішоходів, заявила Івано-Франківська мерія. Відтак управління транспорту і зв’язку автоматизовує перекриття центральних вулиць. На головних пішохідних зонах комунальники монтують боларди. Наразі їх встановлюють на вулиці Мельничука. Адже в перспективі вона стане інтермодальною, як і прилегла вулиця Лесі Українки разом з площею Міцкевича.

На черзі встановлення боларів перед Фортечним провулком та на пересіченні вулиці Шевченка-Гординського. Саме тут полюбляють залишати автівки недобросовісні водії , стверджують в профільному управлінні. Тим самим перешкоджають вільному рухові пішоходів. До речі. обмеження руху транспорту в центрі міста відбувається лише у вихідні та святкові дні.

Під час планування тотального перекриття середмістя комунальники мають намір також розвантажити потік громадського транспорту . Дещо змістивши три місця посадки- висадки пасажирів. Замість старих конструкцій встановлять так звані “розумні” зупинки. За спонсорські кошти, зазначили у міськвиконкомі. Між тим, транспортний колапс чи не щотижня виникає на пасічнянському мосту. Зранку тут одночасно трапилося декілька аварій, повідомила патрульна поліція. Аби зменшити затори на Галицькій вулиці поліцейські пропонують встановити тут дорожній знак.

До слова, на часі проведення тендеру щодо спорудження нового мосту в “Пасічній” . Саме додатковий шляхопровід через річку Бистрицю здатен глобально розвантажити даний напрямок , переконані чиновники.

Віра Лутчин, Андрій Українець , Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com