НОВИНИ

Реабілітація бійців (ВІДЕО)

Реабілітація бійців (ВІДЕО)

Учасники АТО допомагають повернутися до мирного життя своїм побратимам. Торік створили реабілітаційний Центр «Бандерівський схрон» З трьохсот його вихідців зафіксовано лише 8 рецидивів, кажуть волонтери. За кожну загублену душу солдата тут боряться до останнього. Волонтерка Наталія Черній самотужки опікується гостями Схрону.

Головна відмінність Схрону від інших закладів такого типу – це трудотерапія. Учасники АТО самотужки споруджують собі житло та технічні приміщення. За рік їм вдалося підвести комунікації до будинку, відновити покрівлю та облагородити територію Центру. А це близько 30-ти соток землі . Робочий день АТОвців розписаний погодинно.

Центр функціонує за волонтерські кошти. Хоча люди все менше роблять внески , зазначають керівника Центру. Не чекаючи руки допомоги, АТОвці самі почали заробляти. Виготовляють каву та вугілля для багаття. Значних статків немає, але хлопцям вистачає бодай на цигарки , кажуть волонтери. Матеріали для будівництва постачають підприємці.

Повернутися з поля бою у мирне життя – це тривалий процес, кажуть волонтери. В «Бандерівському Схроні» функціонує «Будинок ветерана». Тут на постійні основі перебуває від 8 осіб. Микола – старожил Центру. Каже, свою проблему визнав не відразу.

Місць в «Бандерівського Схрон» не так вже й багато. Навіть в холодну пору учасники АТО живуть в павільйоні. Побутові умови наближені до тих, що на війні. АТОвці мріють добудувати Центр та нарешті переселитися у справжні кімнати. Але на це поки що немає коштів.

Михайло Березень, Віра Лучин, Андрій Бойко , Новини на Вежі

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial