НОВИНИ

Рушійна сила економіки (ВІДЕО)

Рушійна сила економіки (ВІДЕО)

Зробити місцеву економіку стабільною, створити нові робочі місця та «наситити» ринок вітчизняними товарами і послугами. Усе це під силу тим, хто уміє поєднувати власну вигоду із користю для держави. Своє професійне свято відзначили івано-франківські підприємці. Саме вони вивели місто на лідерські позиції в Україні, стверджує головний податківець міста Любомир Слободян. Відтак, лише за останніх півроку місцевий бізнес поповнив міську казну на 30 мільйонів гривень.

Місто розвивається на бізнес-ініціативах, кажуть чиновники. Відтак, міська влада охоче підтримує тих, хто вирішив започаткувати в Івано-Франківську власну справу. І запевняє, за останні два роки напрацювання в цьому напрямку вивели місцеве підприємництво на новий рівень.

Справді, на місцевому рівні, стверджують підприємці, для розвитку бізнесу створені сприятливі умови. Втім, пріоритети, визначені державою, запевняють, не настільки лояльні до підприємництва. І навпаки – стають перешкодою, а не сприянням.

Не зважаючи на це, лише в поточному році в Івано-Франківську зареєструвалося понад 1200 підприємців. Кращих із них міська влада нагородила відзнаками. За сумлінну і ефективну працю.

Ірина Головенко, Андрій Бойко. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com