НОВИНИ

Шанс на освіту (ВІДЕО)

Шанс на освіту (ВІДЕО)

Коли навчання недосяжне. Тоді на допомогу приходить “Карітас”. Вже традиційно Благодійний фонд опікується соціально незахищеними абітурієнтами. Зокрема, їм допомагають із репетиторами та вибором навчального закладу. В цьому році студентами стали понад півсотні випускників шкіл. Більше половини – із обласного центру.

Іванофранківці Ліда та Віктор Костишин в цьому році вже розпочали навчання. Брат здобуває фах кулінара в Коледжі ресторанного
сервісу і туризму. А сестра вчиться на продавця-консультанта. Розповідають, у багатодітній соціальнонезабезпеченій сім”ї батькам важко дати кожній дитині освіту. До речі, виховує їх лише батько. А тут за сприяння “Карітасу” вдалося влаштуватися одразу обидвом дітям.

Коли державі до соціально незахищених абітурієнтів нема діла, допомагає церква. Благодійному фонду навіть вдається співпрацювати із регіональними управліннями освіти. Щоправда, наразі лише із одним Богородчанським районом.

Навіть після закінчення навчання благодійний фонд продовжує допомагати підопічним. Все це на етапі налагодження співпраці із підприємцями та установами, котрі потребують таких фахівців.

Вступити до обраного навчального закладу абітурієнтам, за їхніми словами, найбільше допомагає репетиторство, організоване “Карітасом”. А ще – Дні відкритих дверей у потенційних навчальних закладах та психологічна підтримка фахівців.

Оксана Семко, Андрій Бойко, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com