НОВИНИ

Соціальний захист (ВІДЕО)

Соціальний захист (ВІДЕО)

В обласному Департаменті соцполітики прозвітували про сприяння учасникам АТО. Торік на нове житло для ветеранів війни було виділено понад 12 мільйонів гривень. На ці кошти придбано два десятки квартир. Традиційно проводиться реабілітація поранених бійців та оздоровлення учасників акцій громадського протесту. На ці потреби виділено понад півмільйона гривень. З обласного бюджету також здійснюється щомісячна виплата неповнолітнім родичам загиблих на Майдані, зазначили чиновники. Вперше надано матеріальну допомогу добровольцям, котрі отримали відповідне посвідчення. У розмірі 5-ть тисяч гривень. Виплачуться грошова компенсація сім’ям загиблих бійців. З них 17 учасників АТО померли після мобілізації.

Неабияку роль в адаптації учасників АТО виконують волонтери. На Прикарпатті діє близько чотири десятки офіційно зареєстрованих організацій. В соціальному Департаменті готові до співпраці з благодійниками. Але кошти з бюджету будуть надавати виключно на реалізацію конкретних проектів. Всі пропозиції розглядає спеціальна комісія.

Законними гарантіями соцзахисту користується 38 тисяч прикарпатців . З них 10-ть тисяч – учасники бойовий дій. Ще 3- тисячі пільговиків – родичі загиблих учасників АТО. З десяток сімей ветеранів АТО очікують на рішення центральної влади.

В Департаменті соцполітики аноансували, активістів Євромайдану цього року прирівняють до пільгової категорії учасників АТО. Відтак вони користуватимуться відповідними соціальними преференціями.

Віра Лутчин, Андрій Бойко, Новини на Вежі

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial