НОВИНИ

Старт пластовго року (ВІДЕО)

Старт пластовго року (ВІДЕО)

Новий рік – нові пригоди. Місцеві пластуни урочисто розпочали навчання в скаутській організації . Юнацтво вишикувалося на традиційну лінійку на площі перед міською Ратушею. Офіційна частина розпочалася з молитви “пташат” та новацької ранньої. (( люфт)) . З початком пластового року привітали старші колеги та наставники.

99 курінь підготувався до урочистостей сповна. Цього року вони вирішили вирізнятися з поміж інших пластунів. Відтак пошили нові однострої . Для цього обрали яскраво-зелений колір. Разом з “Пластом” вони провели майже всі літні канікули. Тож сумувати за скаутськими товаришами часу не було.

Пластуни вже будують плани на наступний навчальний рік. І гадують, що цікавого підготували для них наставники цього року.

Для 4-х річної Діани це другий рік навчання в ПЛАСТі. На лінійку дівчинка одягнена в жовту кофтинку “пташатка” , а в косах – яскраві бантики .

Упродовж дня на пластунів чекало чимало активітетів. Це інтерактивний квест, перегляд фільму та благодійний ярмарок. Скаути збирали харчі для бійців АТО,які воюють на Сході.

Віра Лутчин, Андрій Українець , Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com