Торгівля без правил (ВІДЕО)

Морозиву бути , МАФам -Ні ! В Івано-Франківській мерії висловили чітку позицію щодо торгівлі сезонними смаколиками в середмісті. Переконані, на пішохідній зоні не має бути жодного павільйону. Лише мобільні конструкції. Відтак підприємці, які бажають торгувати в центрі міста повинні дотримуватися цих правил. А нещодовно на “стометрівці” з’явилася мала архітектурна форма у вигляді стаціонарного возика. Міська влада зобов’язала забрати МАФ, натомість, за бажанням власника, встановити конструкцію, яка б відповідала нормам благоустрою.
Підприємці визнають свою провину. Кажуть, в середмісті торгують не перший рік. Під час розширення бізнесу спокусилися на низьку ціну обладнання та привабливий вигляд конструкції. Тим паче , що отримали відповідні дозвільні документи на здійснення торгівлі.
Загалом міськвиконком видав понад півсотні дозволів щодо здійснення торгівлі . Вимога єдина – це має бути переносна конструкція, наголошують чиновники. Відтак, в разі організації масового заходу її можна було легко ліквідувати. Особливо це актульно напередодні відзначення Дня незажності. Між тим, такі конструкції впливають на естетичний вигляд міста, Як і вивіски зовнішньої реклами. Принагідно на засіданні виконавчого комітету мерія відзначила грамотами тих підприємців, які все ж замінили рекламу відповідно до норм благоустрою.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

ПОГОДА

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com