НОВИНИ

Трагічна загибель (ВІДЕО)

Трагічна загибель (ВІДЕО)

Семеро людей загинуло внаслідок отруєння чадним газом. Така попередня версія правоохоронців. Жертвами трагедії виявилося подружжя Русани і Сергія Гордієнків. Загинули також їхні четверо дітей. Наймолодшій не було і року. Трагедія трапилася в суботу ввечері. Тіла загиблих виявив друг сім’ї, який зайшов у гості. Чоловік зателефонував на “102”. Того ж дня правоохоронці виявили тіло 22 -річної сусідки Гордієнків.

Наразі ведуться слідчо-оперативні дії . Як стало відомо, у даному будинку нещодавно встановили індивідуальне опалення. Газовики припускають, що причиною отруєння мешканців могла стати саме несправна витяжка.

Фахівці переконані, димохідні канали будинків мають перевірятися систематично. Акти про їхній поточний стан мають бути складені на початку та вкінці опалювального сезону. Відповідальність за стан житлового фонду несуть як його управителі, так і мешканці.

Будинок , де трапилася трагедія, перебував на самоуправлінні. В комунальному Департаменті рекомендують не зловживати правилами техніки безпеки у власному помешканні.

Міське управління з надзвичайних ситуацій створило спеціальну комісію, яка з”ясує причини трагедії. До її складу увійшли фахівці держпраці та газового господарства.

Віра Лутчин, Андрій Бойко. Новини на Вежі.

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial