У мерії звітують про використані гроші та майбутні плани профільного управління (ВІДЕО)

210 мільйонів гривень. Саме такими коштами оперують в міському Управлінні капітального будівництва. В мерії звітують про використані гроші та майбутні плани профільного управління. До кінця року фахівці УКБ мають намір здати понад сотню нових об’єтів. Від реконструкції дорожнього покриття – до будівництва соціальних закладів.

Нещодавно УКБ завершило декілька масштабних об’єктів. Як от спорудження спортивного комплексу в «Пасічній». Це – перший в Івано-Франківську майданчик для пляжних видів спорту. Під відкритим небом. На фініші – низка будівельних робіт на пришкільних територіях та дитячих садочках, кажуть комунальники. Після здачі об’єктів в експлуатацію у профільному управлінні надалі контролюють їх технічний стан. Відповідно до гарантійного договору.

Не менш амбітним має бути завершення 2017-го, кажуть в мерії. Адже цього року заплановано з’єднати Північний та Південний бульвари. А також розпочати спорудження мосту в «Пасічній» та басейну на території Муніципального фізкультурно-оздоровчого комплексу.

Михайло Березень, Віра Лутчин, Андрій Українець, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

ПОГОДА

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com