В Івано-Франківську стартує VI сезон безкоштовних екскурсій (ВІДЕО)

Невідомі історії, моторошні легенди і … привиди … В Івано-Франківську стартує VI сезон безкоштовних екскурсій. Гостям і місцевим мешканцям пропонують 15 оригінальних авторських екскурсій. Нудно не буде, обіцяють гіди. Адже від радянського підходу не залишилося і сліду.

Безкоштовні екскурсії проводитимуть щонеділі. Впродовж травня-серпня. Усі вони – піші. Тож триватимуть до 2-ох годин. Безкоштовні екскурсії – це своєрідне запрошення до міста, наголошують організатори. Вони орієнтовані насамперед на туристів. Втім, краєзнавець Іван Бондарєв переконаний, безоплатні екскурсії зацікавлять, в першу чергу, місцевих. Про це свідчить його попередній досвід гіда.

Прикарпаття – туристичний регіон, відзначають в ОДА. А його обласний центр – вже не транзитне місто. Нині Івано-Франківськ називають містом-прогулянкою. Безкоштовні екскурсії лише підтвердять це романтичне звання.

За останні 5 сезонів безкоштовні екскурсії Івано-Франківськом відвідали понад 1,5 тисячі осіб. Черговий сезон розпочне традиційно Володимир Устинський. Вже цієї неділі. Бонус для туристів – безоплатне милування містом. З оглядового майданчика Ратуші. Ця історична таємнича споруда буде також незмінним місцем зустрічі. Для учасників екскурсій.

Ольга Цьома, Андрій Шустикевич, Новини на «Вежі».

Схожі записи

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

ПОГОДА

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com