Вакцина – напоготові (ВІДЕО)

Висока температура, сильний головний біль, загальна слабкість та рожево-червоний висип на тілі. Про симптоми захворювання на кір знають і діти, і дорослі. Втім, як ті, так і інші, здебільшого свідомо нехтують плановими щепленнями. Однак, це не забаганки Міністерства охорони здоров’я, наголошують медики. Нині вірусна інфекція набрала обертів. І розірвати ланцюг поширення хвороби – нагальна потреба.
Менше, ніж за місяць, стартує навчальний рік. І це ще одна причина бити на сполох уже тепер, кажуть лікарі. Адже тісний контакт дітей між собою – це ідеальні умови для поширення інфекції кору.
Востаннє кір «гостював» на Івано-Франківщині у 2012-му. Між тим, інтервал загострення хвороби, констатують епідеміологи, в середньому – кожні 5 років. Відтак, нинішня ситуація, кажуть медики, була прогнозованою. Тому лікувальні установи встигли підготуватися до чергового «наступу». Вакцину закупили у Бельгії. Навіть із резервом – у 9 тисяч доз.
Вакцинація не захистить від кору, наголошують медики. Втім, зменшить шляхи поширення вірусної інфекції. Та убереже хворого від серйозних наслідків недуги.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

ПОГОДА

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com