НОВИНИ

Велоплани (ВІДЕО)

Велоплани (ВІДЕО)

Зелене світло тим, хто не на автомобілі. Велодоріжки, контрсмуги та розподільчі відзрізки на вулицях. За два роки Івано-Франківськ став гостинним до велосипедистів, запевняють в галузевому Департаменті.

Ще два роки тому міськрада прийняла Програму розвитку велоінфраструктури на наступні 5 років. І вона стала дорожньою картою для комунальників. У мерії кажуть, до цього часу жодного об”єкту для велосипедистів збудовано не було. За два роки веломережа охопила майже всі автомагістралі та парки міста. У планах на 2018-ий – насамперед облаштування велодоріжок та велосмуг на вулицях Тролейбусній та Миколайчука. А ще – масштабні проекти щодо розвитку інфраструктури на вулиці Пулюя та Північному Бульварі.

Перший із трьох етапів облаштування велодоріжок в івано-Франківську виконано повністю, наголошують комунальники. Реалізувати програму остаточно планують у 2020-му році. Кажуть, тоді буде об”єднано всі велодоріжки та велосмуги в єдину систему. І велосипедист, потрапивши в цю інфраструктуру, зможе вільно пересуватися по всьому місту.

Оксана Семко, Мирон Василик, Новини на “Вежі”.

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial