НОВИНИ

Вічнозелена (ВІДЕО)

Вічнозелена (ВІДЕО)

Наповнити дім хвойним ароматом – і при цьому не зрізати ялинку. Івано-Франківські активісти закликають купувати новорічні дерева у горшках. Відсвяткувати з ними новорічно-різдвяні свята. А навесні – подарувати зеленим красуням друге життя. Уже на природі. Ініціатива «Збережи ліс. Подаруй ялинку місту» належить іванофранківчанці Вероніці Томачинській. Жінка каже, реалізувати її уже давно почала у себе вдома. Тепер вирішила вивести добру справу у люди.

Ціна такої ялинки у «Лісгоспі» – в середньому півтори сотні гривень. Це значно дешевше, аніж купити уже зрізане новорічне дерево, запевняє Вероніка Томачинська. Натомість термін дії лісової красуні в такому випадку – значно триваліший. До того ж – це вагомий внесок в озеленення довкілля.

Особливого догляду ці хвойні «вазони» не потребують. Єдине, чого вони не люблять – це різкого перепаду температур та сухості, кажуть ініціатори акції. Саме це, наголошують, може зашкодити дереву. При пересадці його у природу. Між тим, нині дирекція парку уже готує територію для висадки ялинок.

Після різдвяних свят «Центр розвитку міста та рекреації» готовий буде прийняти на висаджування першу партію ялинок. Якщо ж містяни активніше долучаться до акції, новорічними деревами озеленять не лише парк Шевченка, а й міські сквери.

Ірина Головенко, Андрій Бойко. Новини на «Вежі».

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial