НОВИНИ

З-під мирного неба (ВІДЕО)

З-під мирного неба (ВІДЕО)

Підтримка з тилу. Поважні гості із серця Прикарпаття відвідали українських військових у місті Попасна. Вкотре з матеріальною допомогою у зону АТО відправилася делегація від Івано-Франківської міської ради. Та поповнила бойовий арсенал 44 окремої артилерійської бригади спецтехнікою для військової розвідки та тактичних навчань. Таке устаткування, кажуть захисники, тут на вагу золота. Адже, якщо у продуктах харчування бійці недостачі не відчувають, то технічне забезпечення, зізнаються, бажає кращого. Військові не приховують, лише завдяки волонтерам та небайдужим людям вдається протистояти ворогові.

Дружнім відгукам з тилу бійці завжди раді. Кажуть, не так цінна матеріальна підтримка, як моральна. Тут, на фронті, спраглі миру душі «лікують» військові психологи. На тендітних жіночих плечах – особлива місія – піднімати бойовий дух та налаштовувати бійців на перемогу.

На поле бою владна верхівка Івано-Франківська навідується третій рік поспіль. Місто взяло опіку над Волноваським районом Донецької області. Торік, коли волноваські школи переходили на україномовне навчання, івано-франківські чиновники першими подбали про забезпечення їх підручниками. А під час одного з візитів навіть домовилися з тамтешньою владою про будівництво греко-католицької церкви. На території Волновахи.

Ірина Головенко, Андрій Бойко. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com