НОВИНИ

Задля добра (ВІДЕО)

Задля добра (ВІДЕО)

У ритмі серця і в…скаутському стилі. Місцеві пластуни вальсували на «Зоряному балу». Вперше з відчайдушних скаутів вони перетворилися на сучасних принців та попелюшок. Однак, світський захід провели не задля розваги, а з благодійною метою. Аби зібрати кошти на лікування дитини.

До «Зоряного балу» пластуни готувалися упродовж двох місяців. А особливо ретельно – 6 пластових пар, які «відточували» танцювальні номери для конкурсу. Тренували їх місцеві хореографи. Танцівниця Наталя Возняк зізнається, спершу й подумати не могла, що її учні досягнуть таких високих результатів.

Підопічні Наталі – Катерина і Мирослав – розповідають, у їхньому танці основне – емоційна складова. Аби вдало «відконтемпити» на паркеті, потрібно було увійти в образ.

А от учасники Наталя і Володимир вийшли за рамки стилю. Та підготували не просто танець, а театральну постановку. Для цього парі довелося відправитися на декілька років у майбутнє.

Попри бойову готовність, пара зізнається, у них це перший професійний танцювальний досвід. До цього він був…

Танцювальними «па» конкурсанти підкорювали не лише гостей вечора, а й зіркове журі. Втім, шлях до їхніх сердець виявився не настільки професійним, як емоційним.

З нагоди «Зоряного балу» пластуни та пластунки перевтілилися. Змінили однострій на вечірні сукні та костюми. Втім, навіть у нових образах про пластовий закон не забули. Адже усе, запевняють, задля благодійності.

Ірина Головенко, Андрій Бойко. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com