НОВИНИ

Закордонний досвід (ВІДЕО)

Закордонний досвід (ВІДЕО)

За досвідом – закордон. Івано-франківські чиновники відвідали східні землі Федеративної Республіки Німеччина. Аби познайомитися ближче із місцевою інфраструктурою, транспортною системою, комунальним господарством та соціальним життям Саксонії. Та «приміряти» їх на українські реалії.

У рамках робочої поїздки івано-франківські чиновники завітали на завод «Біофабрік». Та ознайомилися із новітніми технологіями, які дозволяють переробляти пластик на дизпаливо. Тамтешнім технологіям тепло – і електропостачання івано-франківська влада приділила особливу увагу. Зокрема, роботі муніципальної теплоенергетичної компанії, представництва якої є по цілій Східній Саксонії.

Окрім того прикарпатська делегація навідалася до спеціалізованих служб, які стоять на сторожі громадської безпеки. На власні очі чиновники побачили, як працює пожежна частина Радеберга. Тут, як і в Україні, діють добровільні пожежні дружини. Саксонське місто стало відкриттям для гостей ще й у плані соціальних послуг. Прикарпатські чиновники відвідали місцевий центр реабілітації людей з особливими потребами. Тут вони вчаться, розвиваються, працюють. І навіть отримують заробітню плату. Не оминули увагою і транспортну систему. Для івано-франківської Мерії це питання – на часі. Натомість Саксонія має чим поділитися. У плані досвіду.

Впровадити систему електронного квитка у Івано-Франківську також можливо, переконані чиновники. Та обіцяють не відкладати змін на краще у далекий ящик. У Саксонію, запевняють, івано-франківська делегація невдовзі навідається знову. Цього разу – у складі представників Управління транспорту і зв’язку.

Ірина Головенко, Андрій Бойко. Новини на «Вежі».

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial