1-й тур Президетських виборів в Івано-Франківську пройшов без особливих порушень (ВІДЕО)

Тест на громадянство – здали. Майже 62 відсотки іванофранківців волевиявилися. На користь кандидатів на пост Президента України. Відтак, Івано-Франківщина у переліку найбільш активних 31 березня. Загалом явка виборців по Україні склала понад 63 відсотки. Цього року громадянам було над чим замислитися. Виборчий бюлетень вмістив 39 прізвищ.

Загалом, в Івано-Франківську діяло 111 постійних та спеціальних виборчих дільниць. Усі відкрилися вчасно – о 8-й ранку. Пік прийому виборців припав на полудень. Втім, у більшості випадків це не розбалансувало процес голосування.

А ось це уже 867-а виборча дільниця. Тут спокоєм і порядком похвалитися не змогли. Приміщення 3-ї Музичної школи виявилося затісним. Для понад 2-х тисяч зареєстрованих тут виборців.

3-тя Музична школа цього року приймає виборців уперше. Досі усі вони голосували в сусідньому народному домі «Княгинин». І, запевняють, таких незручностей там не було ніколи. Втім, в ОВК вирішили з різних причин змінити декілька місць для голосування. Виборці хоч і невдоволені, втім, стоять до кінця.

Понад 31 тисячу іванофранківців обирали президента «на дому». Члени ДВК спільно з представниками поліції до обідньої пори відвідали усіх, хто фізично не зміг прийти на дільницю.

Виконав громадянський обов’язок на передовій. І мав намір зробити це у рідному місті. Втім, не зміг. Військовослужбовець Збройних Сил України Роман Павлюк не знайшов себе у списках виборців.

Серед найпоширеніших причин, через які іванофранківці не змогли віддати голос за фаворита президентських перегонів, також забуті вдома паспорти та невчасна зміна місця голосування. Загалом 1-й тур виборів в Івано-Франківську пройшов без особливих порушень.

За результатами Національного екзит-полу найбільше голосів отримав шоумен Володимир Зеленський. За нього проголосувала третина усіх виборців. Чинний Президент Петро Порошенко посів друге місце. Із результатом 17 відсотків. Відтак, Україну чекає ще один тур голосування. 21 квітня свідомі громадяни повинні зробити остаточний вибір. Аби омріяні зміни таки відбулися.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *