НОВИНИ

21 березня у світі відзначать День “сонячних” дітей (ВІДЕО)

21 березня у світі відзначать День "сонячних" дітей (ВІДЕО)

Щирими усмішками і очима, сповненими добра, вони зустрічають у вестибюлі Івано-Франківської міської ради. Зі світлин. Мабуть, за це їх і називають – «сонячними». Такі світлі та життєрадісні ці діти й у житті. Іванофранківчанка Валентина Цура – щаслива мама 3-х синів. Наймолодшому – Дем’янчику – майже півтора роки. Він – особлива дитина.

Одна додаткова хромосома. Це те, що відрізняє цих людей від інших. Це – з генетичної точки зору. Втім, обізнаність у цьому питанні більшості зводиться до єдиного поняття – Синдром Дауна. Приблизно з таким мінімальним багажем знань своїх «сонячних» діток вперше беруть на руки і батьки. Аби підтримати їх на цьому етапі виховання новонароджених, івано-франківська «Асоціація батьків дітей із Синдромом Дауна» розробила своєрідну Абетку. Вона, запевняють автори, повинна стати настільною книгою для тих, хто має особливу дитину.

На фото – та сама Валентина Цура зі своїм синочком. У потрібний час у неї не було такої абетки, яка б стала «порадником» при несподіваних обставинах. Тому молода мама теж поділилася досвідом на жовто-блакитних сторінках. З надією, що комусь це стане у нагоді.

В Івано-Франківську – 27 родин, де проживають люди із Синдромом Дауна. 21-го березня вони із цілим світом святкуватимуть свій особливий день. І дуже хочуть, щоб їх підтримали небайдужі.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]