40 школярів отримали стипендії від Івано-Франківської міської ради (ВІДЕО)

Серед стипендіатів – переможці предметних олімпіад, спортивних змагань, мистецьких конкурсів. Окрім визнання, нині у них з’явився ще один стимул для подальших успіхів – щомісячні стипендії. Фінансову підтримку від міської ради отримали чотири десятки старанних учнів Івано-Франківська. Це – вихованці позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. А також – студенти вузів І-ІІ рівнів акредитації. Торік міськрада збільшила кількість стипендіатів удвічі. Тут переконані, обдарована молодь на це заслуговує. Адже підвищує авторитет міста.

Щомісяця стипендіати отримуватимуть по півтисячі гривень. Випускники – вдвічі більше. Оскільки власного заробітку поки що немає. Це – неабияка допомога, зізнаються учні. Запевняють, витрачатимуть фінансові надходження з користю.

Уляна ПавлучИнська – 9-класниця Української гімназії №1. Цього року й вона – серед щасливців-стипендіатів. Ділиться власними досягненнями. А між тим – секретами успіхів у навчанні.

А от кому не потрібно порад – то це 8-класнику 1-ї спеціалізованої школи Володимиру ВрЮкалу. Цього юнака у шкільному колективі називають «диво-дитиною». Він – один із кращих учнів в Україні – за досягненнями у навчанні та позакласній діяльності. Його сильна сторона – математика. Та не лише. Володимир – ще й юний винахідник.

Вперше цього року премії міського голови отримали й 10 найкращих івано-франківських вчителів. З нагоди Дня міста. Також міська влада має намір впровадити стипендії для місцевих спортсменів.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *