80-ї ОДШБ запрошує на контрактну службу (ВІДЕО)

Якщо контрактники не йдуть на службу, то служба прийде до контрактників. Справжній бронеавтомобіль військовослужбовці привезли у середмістя Івано-Фраківська. Аби довести, що служба за контрактом – це престижно.

Не щодня на Вічевому Майдані «паркується» армійський всюдихід «Хамві». Тому й не дивно, що військова техніка відразу привернула увагу містян. Незвичним бронеавтомобілем особливо зацікавилися діти. Дехто з них навіть задумався в майбутньому сісти за кермо «броньовика».

Такий всюдихід – незамінний при виконанні бойових завдань, зізнаються військові. Він оснащений двигуном на 6,5 літрів. А також – автоматичною коробкою передач. На «броньовику» встановлений великокаліберний кулемет Дегтярова-Шпагіна. Це краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Так вирішило командування обласного та районних комісаріатів Прикарпаття. Спільно із представниками 80-ю окремої десантно-штурмової бригади вони уже відвідали Рогатин, Галич, Надвірну, Калуш та Долину. З собою, окрім броньованого «коня», прихопили кулемет Калашникова, АК-74, протитанковий гранатомет РПГ-7 та пістолет Макарова.

Суттєво підвищена доплата військовослужбовцям за виконання завдань в Операції об’єднаних сил, відзначає командування обласного комісаріату. Солдат, що несе службу на лінії фронту, отримує зарплату розміром від 27-ми тисяч гривень. Окрім того контрактники забезпечуються житлом. Або ж отримують компенсацію за винаймання оселі. Від початку року понад три сотні прикарпатців уже підписали контракт зі Збройними силами України. Серед них – 18-річний Василь Чернобай. Сам родом із Закарпаття. Після півріччя на строковій службі вирішив піти на контрактну.

Втім, сам Василь на 3-х роках служби зупинятися не планує. Має намір вступити до військового вишу. Та здобути армійську спеціальність. Служба за контрактом передбачає безкоштовне навчання. Зі збереженням місця роботи. А далі солдат продовжить виконувати громадянський обов’язок у десантно-штурмових військах.

Ірина Головенко, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *