НОВИНИ

Активісти вимагають перекваліфікувати кримінальну справу щодо вбивства Артема Мирошниченка (ВІДЕО)

Активісти вимагають перекваліфікувати кримінальну справу щодо вбивства Артема Мирошниченка  (ВІДЕО)

Дати остаточну відповідь на питання «Какая разніца?». Цього вимагали івано-франківські активісти. Під Головним управлінням Нацполіції. Мовне питання особливо занепокоїло їх після вбивства українського волонтера Артема Мирошниченка. Це трапилося у Бахмуті Донецької області. Як свідчать очевидці, на чоловіка напали двоє молодиків. За те, що на їхні запитання він відповів українською мовою. Мирошниченко отримав тяжку травму головного мозку. І помер, тиждень пробувши у комі.

Активісти вимагають перекваліфікувати порушену кримінальну справу. Як вбивство на грунті мовної та національної ворожнечі. В іншому випадку, преконані, це означатиме поразку. Не лише в битві за мовне питання. А й у війні за національну самодостатність.

Вони вийшли вперше. І готові стояти під стінами Феміди до тих пір, поки їхні вимоги не будуть почуті. Оскільки стежити за перебігом подій у залі суду активісти не можуть. Затримані – неповнолітні громадяни України. За клопотанням їх адвокатів, суд відбувається в закритому режимі.

Від початку війни на Схід України із матеріальною допомогою регулярно навідується івано-франківський волонтер Василь Сенатович. Вбивство Артема стало для нього особистою трагедією. Адже і йому не раз доводилося чути застереження про антиукраїнські настрої у зоні ООС.

Крім того, активісти просять забезпечити захист свідкам у суді. Аби ті змогли якомога правдивіше передати події, що трапилися 4 грудня. У місті Бахмут.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]